News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

Desigur.
Chiar si asa, tot e important sa avem grija la securitate pentru ca se intampla tot felul de neplaceri.

jalemare

Așa e la noi, nici o faptă bună nu rămâne nepedepsită...

clau

In toata lumea se intampla mizerii de astea nu doar in RO... Ma asteptam la un moment dat sa aibe de suferit atacuri sau neplaceri si API sau PUM... Nu este nimic iesit din comun... Daca suntem puternici trecem lejer peste orice. Daca nu... Nu.

Ionut

Nu am zis ca e iesit din comun. Am zis doar ca trebuie sa fim atenti la securitate. Iar voi, userii, sa nu mai credeti toate ineptiile, mizeriile si declaratiile vazute/auzite prin presa si din "surse". Important e ca voi sa nu le dati apa la moara.

phb2

Quote from: Ionut on August 28, 2016, 08:21:29 AM

Din pacate sau din fericire, aceasta comunitate a inceput sa deranjeze foarte tare si am intrat in jocul dragut in care se folosesc ORICE mijloace de intimidare, manipulare si mizerii dintre cele mai josnice. Va rog sa fiti vigilenti si responsabili. Asta inseamna inclusiv sa NU bagati in seama toate porcariile aparute in presa, sa nu dati crezare zvonurilor scrise de truli-buli pe forum. Din fericire, acum avem posibilitatea sa verificam bine informatiile. Daca noi (liderii forumului si/sau liderii API) spunem ca da sau ba, credeti-ne pe noi, nu pe toti ineptii sau pe toti manipulatorii.

Va multumesc!
:cheers:

Je suis d'accord avec vous ; merci pour votre information.
Pour le reste, continuez, vous réalisez un travail positif et constructif.

Germany

Bunä seara tuturor!

Acum 2 zile m-am întors din RO si am reusit sä fac niste poze....am stat circa 4 ore într-un ambuteiaj infernal în zona Aciliu. Apoi am reusit sä mai fac niste poze în zona GRIND.
Din päcate NU STIU CUM sä le urc pe site....dacä vrea cineva sä mä ajute.....

O searä bunä

butyvaly

Salut Ionut, voi ati trmis mail-ul in engleza pentru schimbarea parolei? vreau doar sa fiu sigur,

Mersi.

afreddyapp

Si eu am primit notificare de schimbare a parolei.

vancouver

^^ eu cred ca Ionut a scris destul de clar:

Quote from: Ionut on August 28, 2016, 08:21:29 AM
Va rog, pentru securitatea voastra, a forumului si din respect pentru timpul meu (sper ca-l merit, macar atat), SCHIMBATI PAROLA CONTULUI si fiti foarte atenti daca primiti emailuri de schimbare a parolei (si nu le-ati dat voi!) - iar daca se intampla ceva dubios, raportati-mi imediat mie!

ASADAR DACA PRIMITI MAILURI DE SCHIMBARE A PAROLEI ACELEA NU SUNT DE LA IONUT. Nu sunt oficiale. Sunt incercari de a va fura contul. Asadar stergeti acele emailuri si recurgeti numai la procedura de schimbare a parolei oferita de forum.
Prioritatea zero: A1 Sibiu - Pitești. Prioritate zero virgulă zero: A0 centura București. Importante: A7 Ploiești - Bacău - Pașcani - Suceava; A13 Sibiu - Brașov - Onești - Adjud; A3 Cluj - Oradea; A3 Ploiești - Brașov; A12 Pitești - Craiova; A8 Pașcani - Iași; A4 Constanța - Vama Veche. Toate NUMAI SI NUMAI cu fonduri europene. Un NU categoric oricărei forme de taxare la km pe autostrăzi.

__dir

Mda, abuse, spam

IP din sursa emailului trimis nu se pupa.

Ca recomandare: nu se poate pune un certificat SSL pe forum ?

Europiu

Da, am primit si eu o notificare prin care mi se spunea ca am raportat parola ca 'forgotten', la o ora dupa ce o modificasem pe cea veche... :)


The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

TibiV

Asta este asediu in toata regula... :(
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Ionut

Daca nu dormiti, vedeti ce patiti.
Ignorati orice email de schimbare a parolei. E simplu. Mai zic o data: aveti grija de conturile voastre.

Allex

Quote from: Germany on August 28, 2016, 10:17:54 PM
Bunä seara tuturor!

Acum 2 zile m-am întors din RO si am reusit sä fac niste poze....am stat circa 4 ore într-un ambuteiaj infernal în zona Aciliu. Apoi am reusit sä mai fac niste poze în zona GRIND.
Din päcate NU STIU CUM sä le urc pe site....dacä vrea cineva sä mä ajute.....

O searä bunä

Vezi aici cum se face
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Tavi

Am primit si eu aseara la interval de doua minute de la contact@peundemerg.ro ... Ca vezi Doamne, mi-am uitat parola  :badday:
Am schimbat-o din profile-ul meu. Sper ca este OK asa.
Urat caracter mai au unii ....