News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

SB76UFO

Craciun fericit tuturor si sa aveti un mos bogat!
"Prostia este eternă și invincibilă"

laszlo.robert

Sărbători fericite  !

zedus

Sărbători fericite alături de cei dragi.


Sent from mTalk

nenea_hartia

Crăciun Fericit tuturor, mulțumesc din suflet celor care s-au străduit și anul acesta să miște un pic lucrurile din România prin poze, analize, filme, vizite pe șantiere, scrisori către instituții, declarații de presă sau simplu sprijin și solidaritate pe forum!

jalemare

Crăciun fericit, oameni buni!

HVMihnea

  https://www.realitatea.net/perchezi-ii-dga-la-registrul-auto-roman_2129572.html

In sfarsit s-a intamplat si asta. Se lua spaga in prostie de ani buni (mai ales dupa ce s-a scos timbrul de mediu si au aparut cozile incredibile). Stiu ca daca veneai cu o masina mai "smechera", fara spaga nici nu vorbeau cu tine.

subway

#9786
Off-topic
Ionut, din stenograma aia ia referirile la 'memorandum', alea merita comentate!
Textul stenogramei il gasaesti 'dincolo'


subway

Pe ordinea de zi de azi a mai fost si un memorandum privind CFRul dar despre asta...silenzio stampa!
:)

GDPR

Da, termina acum podul de la Gradistea, electrificarea Cluj-Episcopia Bihor si reabilitarea magistralei 900 si le trebuie noi proiecte. Nici macar proiecte micute gen RK-uri tuneluri Filesti si Runcu, sistematizare peroane gara Galati si electrificare Doaga-Tecuci-Barbosi nu sunt in stare sa finalizeze, asa ca despre ce vorbim? Asimov sau Ray Bradbury?

TibiV

Nici, nici...

Fratii Grimm. :(
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

subway

Aia au scris numai povesti triste cu final tragic...

Quest

Ionut acum pe Digi la Ligia Munteanu.
Common sense will get you far !

Cozak

 Bravo Ionut, ai reusit prima aparitie mai lunga intr-o emisiune. Si nici cele 20 minute nu au ajuns, totul s-a desfasurat intr-o viteza mare. Sunt multe probleme care au nevoie de discutii mai aprofundate sa inteleaga lumea.
La multi ani!

Ionut

Tocmai azi au dat emisiunea? Am înregistrat pe 13 decembrie. :) Am si uitat...