Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 18 Guests are viewing this topic.

danutzu_1069

Bine ca macar unu din minister este cat de cat priceput(stie ce vorbeste) si merge pe șantiere...

@oneway, cu bratul sus a stat ani de zile si la Teius... Chiar credeam ca este abandonata cu vreun defect major care nu merita remediat....

dargauda


Siciltir

La nodul A0/A1 se lucra azi la cu forezele. Nu stiu dacă s a mai spus, dar bretelele intre autostrăzi sunt decopertate, cel putin pe partea spre Joita, din ce am observat.

alexd4u2

#4113
Primele decopertari pe A0 Nord, Lot 2, zona Balotesti

Duta C

A1# A0SL3........Forezele Aktor-dragele de ele! (GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader
:p :p

PlayStation


pasa_andrei

A0 Sud - Lot 1 - O filmare de la nodul cu DN4 si de la nodul A2-A0.

La finalul filmarii am instat putin pe sensul Constanta- Bucuresti unde pila a cam intrat pe banda de urgenta sau asa mi se pare din imagine. Totusi nu cred ca a aprobat nimeni ingustarea benzii de urgenta. Totusi proiectul cred ca a fost modificat fata de ce avem noi in SF.



EnjoY!

danutzu_1069

#4117
S-a mai discutat problema nodului asta buclucas...O sa mai fie o banda (coletoare si ceva banda de urgenta intre pila si culee ...
Cu citeva pagini in urma este si o plasa din proiect (parca)...

gabriels

UMB asambleaza doua foreze la intersectia A0 cu DJ200B, intre Dimieni si Tunari.

oneway

La A1-A0 au mutat o foreza de pe partea cu Emag pe partea cu organizarea de santier :D
A0S3 - Aprilie/Mai 2025

Duta C

Eu am vazut acum inainte de lasarea serii 4(patru)foreze la nod A1-A0SL3 :p

oneway

^greseala mea, era destul de densa ceata ieri  :((. Avem 4 foreze la A1/A0 :zen:
A0S3 - Aprilie/Mai 2025

Probiu

Quote from: gabriels on December 07, 2021, 03:28:22 PM
UMB asambleaza doua foreze la intersectia A0 cu DJ200B, intre Dimieni si Tunari.
Cele de langa calea ferata? Sunt 2 Bauer... Vad ca pe brate scrie DESA

danutzu_1069

Pot sa nu fie ale lor... Inchiriate...

Probiu

O fi aceeasi firma care lucra si la Podul de la Braila? Parca tot DESA ii chema si pe aia... Daca sunt tot ei e o veste foarte buna, acolo au avut un ritm incredibil.