Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

2 Members and 36 Guests are viewing this topic.

MRS



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

hadrian

Aseara la CB-A3 zero miscare.Azi la 8.00 un excavator lucra pe panta de coborare spre Popasului.Mai departe nu am putut vedea,eram la volan.Alta activitate pe pod nu era.

uncineva

"hadrian" au avut si oamenii liber asa cum ai avut si tu probabil ziua de luni...acum depinde la ce ora ai trecut tu "seara". daca treci pe la ora 8 desigur ca nu mai e nimeni.au si oamenii un program...esti tu sigur ca nu era activitate pe pod? ce te face sa crezi asta? in timp ce conduci e greu sa vezi daca e cineva sau nu....mai ales ca sunt acele protectii.aruncam cu vb sa ne aflam in treaba

Ionut

@CornelB, merci de stiri! Era chiar criminal sa descarce direct in Popasului... :) Daca vrei trimitem ceva "oficial" la Pizarotti, de pe contact@peundemerg.ro, poate ne iau in seama mai usor.

@Mrs, merci de poze! :)


tonică

deci 1500 euro metrul patrat pe soseaua fabrica de glucoza??????  >:(
"Firma Mobexpert va primi 96.451 lei pentru 63 metri patrati expropriati pe Soseaua Fabrica de Glucoza, tot in sectorul 2 Bucuresti. "
Titlul fireste ca scoate in evidenta numele care ofera senzatie articolului, doar ca aia iau cate 16 euro pe metru patrat pe cand capcaunii astia, pentru un colt de gradina, repet, un colt amarat de 63 mp pe care nici o casa nu prea ai cum sa construiesti primesc 94 500 euro. Si cate si mai cate pe-acolo pe care nu le controleaza nimeni. Of!

MRS

96,451 Lei pentru 63mp inseamna 1530 Lei =340 euro/mp  Ai grija la moneda :)


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

alecu26

#1762
Quote from: tonică on June 25, 2013, 04:46:00 PM
deci 1500 euro metrul patrat pe soseaua fabrica de glucoza??????  >:(

plus ca la Mobexpert e zona construita....ca-mi iei casa, sau gradina...e cam la fel zic eu...cand vorbim de distante de cativa metri.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

tone_iulian

#1763
azi la 2 se lucra

tone_iulian

#1764





tone_iulian

  treaversat dincolo spre buc sa apucat de treaba



tone_iulian

am vorbit cu  un sef italian de la pizzaroti si a zis ca nu da drumul anul asta in popasului va fi sens giratoriu cu pasaj ,din cauza ca trebuie mutate utilitatile cablurile si se ocupa alta firma