News:

Unboxing Coradia Stream în depoul Alstom!
API admisă în structura partenerială pentru dezbaterile pe Politica de Coeziune post-2027!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ionut

Pun si aici anuntul :)

Vă recomandăm cu drag să participați la Conferința "Infrastructura drumurilor de mâine" organizată pe data de 4 octombrie în București de către Camera de Comerț Franceză din România, conferință la care vom participa și noi, Asociația Pro Infrastructură. Participarea este gratuită, însă trebuie să vă înscrieți online aici.

danutzu_1069

@Ionut, interviu telefonic la ProTv!
Pe imaginile API cu Gilau - Nadaselu.

:cheers:

Good Job!

aldocan

E ok.  am reusit sa trimit pe PayPal

Ionut

^ Multumim frumos de contributie! :cheers:




Waze incheie un parteneriat cu INRIX: Va sti cate locuri libere are o parcare si cat costa taxa.
Wall-Street.ro

lupualb

Quote from: Ionut on September 21, 2016, 06:33:59 AM
@Lupu

Ce anume vrei sa faci si nu poti? Sa donezi si nu poti sau...? Cea mai simpla varianta, asa cum ti-au zis colegii, este sa-ti pui internet banking. Mergi la BCR si cere internet banking - daca ai salariul la ei din cate stiu eu este gratuit.

Salut,

Astazi am donat cu OP, banii probabil doar luni vor intra in cont pentru ca este o tranzactie interbancara. Cu aceasta ocazie am facut si un update iar pe viitor voi folosi Internet banking. Toate cele bune!

Ionut


isantem

PayPal rules :)
Va doresc la toata echipa multa sanatate si forta de munca! Tara asta are nevoie de voi ca de aer. #GoCiolos #GoPeundemerg #GoAsociatiaProInfrastructura

TibiV

În urmă cu vreo 12 minute a fost un cutremur destul de serios în București...
Cine l-a mai simţit ?...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dr4qul4

Eu. Ca stau la 8. A fost unul mic si dupa unul mare. Dansau usile de la cabina de dus!
Bine ca stau in Vitan. Pe aici ar fi mai bine. Nordul si Pantelimonul sunt cu probleme. Ma intreb cum a fost in sky tower....
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

stangabriel

Etaj 3, destul de flexibil blocul. Momentan citesc ca a fost intre 5.6 si 6.1. Tind sa cred ca e spre 5. Macar nu a mai cazut semnalul la telefon.

Earthchild

Iar au inceput cu Marmureanu, ca vine unul mare, ca in 1802, mai mare decat in '40 si '77.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ionut

S-a simtit rau. A fost maricel. Conteaza si zona, cum e asezata cladirea, materiale, etaj... dar oricum s-a simtit bine de tot.

reed

Si la Iasi a zgâlţâit bine.

Allex

 Bacaul s-a zguduit bine de tot. In sfarsit au incept sa se miste lucrurile in Romania.
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

danutzu_1069

Pot spune ca a fost de durata...