News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

__dir

Tipic romanesc, amenda inainte. Nu, iti dau 1-30 zile pana la urmatoarea inspectie sa indeplinesti anumite conditii, apoi amenda si/sau inchis. Poti pune perioade variabile, pentru diferite locatii, adaugi si exceptii, dar cine sa faca legi?!?. 

horatiu.cosma

A demisionat cica si PieDONE. Dar deseara tot ies in strada, pentru Oprea si sistemul corupt. Mergem pana la capat.


adiarc

si eu o sa ies din nou in Sibiu...sper sa fim cat mai multi
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

OIL1

Quote from: horatiu.cosma on November 04, 2015, 12:12:34 PM
Dar deseara tot ies in strada, pentru Oprea si sistemul corupt. Mergem pana la capat.

Si eu la fel! Nu ne pot reduce la tacere doar cu atat.

ciprebbe

Quote from: horatiu.cosma on November 04, 2015, 12:12:34 PM
A demisionat cica si PieDONE. Dar deseara tot ies in strada, pentru Oprea si sistemul corupt. Mergem pana la capat.
E out si Oprea si Matache.... guvernul pleca cu toti ministrii. Problema va fi cu cine ii inlocuim. La transporturi stim cu totii ce nebunie este.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

dorum

La transporturi stim cu totii cine ar trebui.....

horatiu.cosma

Cine? Nazare? Ca el ne pomeneste cel mai des, dar probabil e mai mult un joc de imagine.

ciprebbe

Catalin Drula , alias CUTTER !!!  :D
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

horatiu.cosma

Imi asum greseala si fac un rand de bere. Nu am gandit asa departe, dar da, ar fi ideal Catalin :).

dr4qul4

OK, la transporturi o pui pe Boagiu. Dar premier pe cine pui?
Pe cel care a facut legea insolventei cu dedicatie speciala pt socrul sau si pentru alti politicieni? Avem o lege a insolventei prin care deciziile lichidatorului NU mai sunt comunicate creditorilor, dar acestia au 5 zile la dispozitie ca sa le conteste! Doar 5 zile! Bineinteles, si greii din PSD si UNPR au profitat de aceasta masura, nu doar cei din PNL. Tocmai de aceea nu au schimbat-o!

Sau pe cel care a inchis spitalele si a taiat salariile la medici, profesori si la toti functionarii care tb sa avizeze si sa controleze, obligandu-i sa ia spaga?  Sau pe fostul Director al SRI? Sau pe fostul director al SIE, ca tot a mai fost odata premier.
Sau "scriitorul de la Cotroceni" il va pune pe Oprea, ca sa poata face majoritatea?

Vad ca lumea mai vrea "sange". Dar pe al cui? Toti ministrii au cazut odata cu demisia lui Ponta. Eu unul ma tem ca "patronii" de cluburi vor fi scosi basma curata.

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

cricric

Quote from: ciprebbe on November 04, 2015, 01:06:53 PM
Catalin Drula , alias CUTTER !!!  :D

Deloc o idee proasta, tinand cont ca o varianta vehiculata ar fi un guvern tehnocrat condus de Ciolos.
Dar uitati-va la Nazare, mai are  un pic si explodeaza. De cand asteapta el sa fie ministru.
Poate Cutter ajunge la CNADNR  8)

OIL1

Quote from: dr4qul4 on November 04, 2015, 01:14:49 PM
Sau "scriitorul de la Cotroceni" il va pune pe Oprea, ca sa poata face majoritatea?

Sa vezi atunci lume in strada cu "Jos Iohannis", ca nu-l mai inghite nimeni pe Oprea.

TibiV

In carti este Maior...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)