News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

CinX

In Germania am vazut si eu, chiar si in Ingolstadt pe unele strazi inguste limitate la 30...

Betuel

Cum pot posta poze de pe flickr? CinX am incercat sa ma uit la tine in postari cum ai facut si nu mi-a reusit.

Sargon1806

^
^
^
^
@Archi: Iar ala din Paunesti e monument al prostiei. Trebuie si ala protejat ;)

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe


doryan93

Terenuri agricole in suprafata totala de peste 23 hectare au fost transferate de Guvern din administrarea Agentiei Domeniilor Statului si concesiunea firmei A&SInternational 2000 in administrarea Romsilva, pentru realizarea unor perdele forestiere de protectie a autostrazii Bucuresti-Constanta. Transferul terenurilor a fost decis prin hotarare aprobata, astazi, de Guvern. Terenurile au fost astfel trecute din domeniul privat al statului in domeniul public al statului.
Sursa

CinX

Quote from: Betuel on March 26, 2014, 09:49:07 PM
Cum pot posta poze de pe flickr? CinX am incercat sa ma uit la tine in postari cum ai facut si nu mi-a reusit.

De cateva zile Flickr a schimbat interfata, chiar ieri m-am lovit de problema asta.
Am cautat pe Google ceva, sunt de la lucru si Flickr e blocat.

Vezi pe aici http://www.bikeforums.net/classic-vintage/939167-can-t-post-flikr-anymore.html
I click on the pic.
Click on the Arrow jumping off the Rectangle
Grab the HTML/BBcode
- Select size (I go with 1024x___ usually)
- Select BBCode
Click on the Text area
Copy (Ctrl+C)
Paste (Ctrl+V) right in your BF Reply box

CinX

Quote from: GeneratorNL;112630703Bucharest, Romania

532. One of the funniest (and most confusing) bike lanes I've ever seen. I mean, are we supposed to climb up the tree with our bike on our back?


Wikipedia

:D

Ionut


Harry


igorashu


laurashgeo

Bestial filmul.
Daca fac o analogie, cele doua doamne sunt Sova si Fenechiu care cer Project manager-ului Ponta 7 autostrazi perpendiculare :D

dorum


ion59

Mă regăsesc de multe ori, în situația de mai sus, în activitatea mea curentă de inginer!

stangabriel

#1784
Sunt constient de destinatia banilor in societate,dar imi e mai usor sa gandesc asa,ma doare mai putin...insa de ce sa ma doara cand sunt peste 2 milioane de romani ce nu platesc impozite....banii ce sunt anuntati in statistici acestia sunt,problema e cheltuirea lor. Nu exista bani colectati si ascunsi ulterior. In ritmul acesta chiar o sa fim pusi in situatia sa vindem autostrazile si sa platim pensiile....

Vina e a noastra,de la cei jumatate de soferi ce nu platesc rovignieta, cei care nu muncesc legal...Pana la scutirea de taxa de pod la Fetesti doar ca le e sila autoritatilor sa faca mai eficient sistemul de taxare.

E in sangele nostru sa nu ne deranjam.La un moment dat ma gandeam in timp ce mergeam pe A2....Eu pana acum cat am dat la stat incat sa acopere constructia autostrazii....putin....mult prea putin,dar de la multi se aduna.

NU NE NASTEM CU DREPTUL DE A DUCE O VIATA PERFECTA.

Nu mai dati vina pe cei de la conducere,mergeti  si bateti-va vecinul care nu plateste taxele,nu isi face curat in fata portii,face evaziune fiscala....sau mai rau,nu prea munceste desi e mare,tare,galben de gras. Si da,nu duc o viata perfecta deloc,fac  rele si bune.