[B] Podul Grant

Started by Ionut, September 25, 2018, 11:01:43 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

voicul

Oare acest semn anunta banda unica STB?

GPS



Powered by API/PUM imgur uploader

anacronox

Anunță că se închide  podul Grant si semnalizează ruta alternativa.

Xenos

Wow! Se închide cu totul? Pt cât timp?  :o

burli

Panou asemanator a aparut linga benzinaria Mol vis-a-vis de teatru , in alta ordine de idei pe sensul Crangasi catre Turda toate rosturile de dilatare au fost astupate in intregime  noptile trecute .

burli

#34

rota

Începând de luni, 1 iulie 2019, se închide total traficul pe Podul Grant, sens Turda – Crângași

PMB a transmis un comunicat de presă, prin care anunță închiderea podului Grant, total, pe sensul Turda – Crângași.
In vederea continuarii lucrarilor de reabilitare si consolidare a Podului Grant, incepand cu data de 01 iulie 2019, ora 12.00, se va restrictiona circulatia pe sensul Turda – Crangasi al pasajului Pod Grant. Bretelele aferente acestei cai vor ramane în continuare inchise.

Sursa
Bucovina sustine autostrada A7
Pariu 500 lei: UMB termina tot Buzău - Focșani, 4 loturi, 82 km pana in 5 iulie 2025!

Horațiu 87


Horațiu 87


subway

shoppy, demolat monolitizarea caii de tramvai nu fundatia.

Horațiu 87

#39






paullie

Nasol. Si duamna se lauda ca da dumul la 41 inainte de 1 Septembrie.

Mao

Salut! Soc si groaza: Lucreaza duminica! (daca se stia, e soc doar pentru mine dar am mai trecut in weekend si nu era miscare)

Pe langa cele doua utilaje din imagine mai lucrau doua buldoexcavatoare dar ma grabeam si nu le-am fotografiat.

Powered by API/PUM imgur uploader

Ionut

La pile mai lucreaza ceva?

Mao

Nu. Doar pe unde trebuie sa fie sina tramvaiului.