News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

Probabil ca iara au primit coordonate si nu mai vor sa o dea in bara :D
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

CinX

#1441
Two incredible drunk man's trying to put a stump on their bicycle. I didn't do the video, I've just made a subtitle to it. This is The Great Hungarian Happy Life. Watch & enjoy it.

http://www.youtube.com/v/9tsZu8UpUXg

Betuel

#1442
Nici sa vrei si nu ai putea sa "parchezi" masina in halul asta. Numa' in Mures se putea intampla asa ceva.
http://www.sport.ro/virale/cum-a-ajuns-masina-acolo-accident-teribil-in-romania-imaginile-sunt-incredibile-foto.html




poze de la digi24



bogdymol

^ E criza mare de locuri de parcare. Acum oamenii incearca sa-si bage masinile in casa, pe geam, peste noapte, pentru ca nu au unde sa le mai parcheze pe strada.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

reed

Vestitul capat de pod romanesc.Lanseaza masinile spre cer

ovicor

N-a citit atent firma, pe ea scrie " piese tractoare U650 si utilaje agricole", nicidecum de autoturism !!!!

Archi

#1446
Stratul gros de zapada de langa Timisoara:




Bonus:

dr4qul4

 :lol: Sa vezi cum ninge la bucuresti. Tocmai vin de la o runda de dat la lopata. Momentan am eliberat masina, dar maine dimineata cred ca urmeaza runda 2 . deja, intr-o ora, masina este din nou acoperita de zapada.
Ninge ca in povesti  O:-)


PS. nici nu vreau sa-mi imaginez ce e in Buzau, unde deja ninge de 5 zile
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

alin_simeriaveche

sa vezi ce e la Tecuci, dezastru. viscoleste si ninge foarte tare

CinX

#1449

Ionut

WTF?! Trebuia sa ramana asa in picioare? :o

bogdymol

Imi plac maidanezii de la 0:17 ce au luat-o la goana :lol:
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

sebba

#1452
astia cu ce au vrut sa-l darame? cu carbid?
pai daca ei nici sa darame nu sunt in stare cum dracu o sa si construiasca ceva?

ps: drona! filmare ilegala? :D
Sailing away! S/Y Haimana

iuli

 :o

Nici daca vroiau nu-l asezau asa!  :lol:

Oricum au mult sange in instalatie sa umble pe langa turnul ala dupa esec!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

CinX

Merci de EDIT, acuma stiu cum se poate "embed-ui" aici :)