Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

hefaistos

Pentru domnul Scriosteanu - nu, chiar nu se poate. Ma rog, grecii nu pot.
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu suplimentar 200 lei: Se deschide traficul pe Lot 4 - Centura Focsani înainte de 15 iunie 2024.

GIV

ce glume bune are scrio  :lol:  s-a gandit el ca daca scrie pe facebook in greaca, gata se rezolva problema.  :lol:  si cica vizite neanuntate dar a zis de vreo 2 luni ca se duce saptamanal pe santier  :rofl:

NoWords

Acum cresc baietii de la Aktor mobilizarea dupa acele cuvinte in greaca :troll:

Feri


Ionut

CCECC. Ai uitat un C.
China Civil Engineering Construction Corporation.

După Paște sper să reușesc/ reușim o vizită în teren și în birou.

voicul

^Ionel Scrioșteanu: vizită neanunțată pe șantierul 𝗟𝗼𝘁𝘂𝗹𝘂𝗶 𝟯 al 𝗔𝘂𝘁𝗼𝘀𝘁𝗿𝗮𝘇𝗶𝗶 𝗕𝘂𝗰𝘂𝗿𝗲𝘀𝘁𝗶𝘂𝗹𝘂𝗶 #𝗔𝟬 𝗦𝘂𝗱



Ionut

Păi scrie clar ce e, nu?
A0N4, lotul UMB. :)

Ionut

Quote from: Ionut on April 28, 2024, 12:54:08 PMCred că e o veste asta, eu cel puțin nu am văzut pe nicăieri, ori mi-a scăpat: procedura de mediu pe A0N4 este gata și ar trebui să iasă AC în curând, n-ar trebui să mai fie piedici.

Fix ce vă ziceam.
Încă o povară pentru UMB. Să vedem...

hefaistos

Piedici, timp trecut... Eu aștept OIL. Care nu m-ar mira sa fi gen iulie... 2025.
Cu foreze în final de 2025 elevații în 2026 și în final gata podul în 2027.
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu suplimentar 200 lei: Se deschide traficul pe Lot 4 - Centura Focsani înainte de 15 iunie 2024.

adix


MrConnaisseur

Nu-i rau ritmul la Aktor. Daca se menține, in aprilie-mai 2025 avem inaugurare pe L3S  :)

survola

La 2:05 care e baiul, de ce nu se face nimic?

adix


danutzu_1069

Ok, inca ceva bifat, se circula pe pasajul de la Glina, deci cale libera pe toata lungimea.
Singura belea, decopertarea de pe pasaj... Vad ca o tot studiaza cu GPS-ul ...