News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

verdiuc

Quote from: Ionut on September 12, 2015, 07:13:09 AM
Am facut 4 anisori! :cake:

Multumesc tuturor pentru like-uri si dislike-uri, pentru comentarii, update-uri si stirile pe surse! :cheers:

Eu cel putin am fost responsabil cu cateva dislike-uri, asa ca iti spun si eu multumesc.

Marius

La multi ani peundemerg.ro!

O idee care a devenit realitate si mai mult, si-a atins scopul   :thumbsup:
Mult succes in continuare!

Cu stima
Marius

dr4qul4

Din cauza ta am dobandit dependenta de .....forum.  :D

:grouphug: :gj:
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

stangabriel

Felicitari si multumiri tuturor. De la simplu vizitator curios pana la "Monarh"  La multi ani!

bloem31



Ionut

^ Multumesc tuturor de urari! :cheers:
Legat de impadurire, ne putem implica si noi. :D

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

usiabc

#4583
Raspunsul de la Inspectoratul General al Politiei,cel cu stationarea agentilor de politie pe banda de urgenta pe autostrazi,a venit ?(poate mi-a scapat) :D

MNU

Era si un semn de intrebare acolo?... poate mi-a scapat :D

usiabc


dragos76

Ne-am cam descărcat nervii pe cei de la drumuri (în special cei de la "centru"), dar azi vreau să prezint și un exemplu de "așa da".
Dacă în trecut de zeci de ori am văzut cum operațiunile de plombare constau în frezări pe kilometri buni, și apoi când dădea domnul (una, două, cinci zile) se și asfalta (spre "bucuria" șoferilor, care aveau parte de un drum plin de cratere), astăzi pe DN1 între Unirea (AB) și limita cu județul Cluj, pe la ora 11:40 erau în acțiune utilajele de frezat, iar când m-am întors pe acolo (pe la 14:50) erau aproape gata cu turnaul asfaltului.

stangabriel

Stirea cu autostrazile a fost cu nr 3, dupa imigranti si Sorin oprescu. O fost ok. Felicitari inca o data. e de bine.

Ionut

Da, vizibilitate foarte buna. Pacat ca doar Digi24 sunt foarte interesati de subiect (ma refer dintre televiziuni). Mai arata interes Antena 1/3, dar in rest nu prea. A mai fost Catalin si pe la Realitatea parca. Oricum Digi24 sunt constanti, de fiecare data cand sunt lucruri importante dau pe la stiri sau Business Club.

Allex

Pacat cu stirea soc de dupa reportaj, cred ca nu a ramas nimeni cu gandul la reportajul despre autostrazi.
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova