News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pelbartus

De unde e anomalia de mai sus?


savagedanyro

Nu va faceti probleme.

Va iesi o "frumusete" ca in exemplu asta din Timisoara !!!





De la fata locului e si mai "frumos".

In plus strada este acum intr-un proces de reabilitare din temelii si va fi si mai groaznica senzatia .

Ps: wiki: se spune ca aceasta strada e cea mai lunga din Timisoara.



TIMISOARA 2021 !

AlexIP

Timișoara are tradiție la dinastea: http://goo.gl/maps/rqmFe

Mă mir că nu a venit Robu să-l taie pe ăl bătrân.

Oricum, sunt curios pe unde e curtea aia de 1 bandă jumate. :D

Pelbartus

#1938

Harry

#1939
Meanwhile in Mamaia

:o



foto: Razvan Petre

iuli

NU POT SA CRED!!!!

Asta e prea tareee!  :lol:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

RaduC

#1941
pai cu ce sa faca si ele poza, cu magazinele de fite si terasele frumoase? E tare, oricum! Poate credeau ca e ceva obiectiv turistic extravagant.

Tavi

Excentricii - o minoritate in extindere  :lol:

RaduC

"Da e tare faza ca l-au lasat pe dom' ministru singur si n-a participat mai nimeni...."

^^^
Poate isi da si el seama cata valoare are in ochii tuturor... si se pune pe treaba, termina cu aberatiile si face si el ceva. 2 ani au trecut degeaba.

amarokTM

Quote from: AlexIP on May 16, 2014, 03:40:40 PM
Timișoara are tradiție la dinastea: http://goo.gl/maps/rqmFe
Las ca-i bine acum ca au pus parapeti. Acu' cativa ani era doar pomu far' de parapeti. O "stramtoare" de unic e sens e si pe strada Mures inainte de zona de vile si pe Aleea Viilor (unde-i si o curba-n s de toata frumusetea.

ovicor

TREI MINISTRI A TRANSPORTURILOR : SOVA , MANESCU , NAZARE , de la ora 22:00 pe Realitatea TV

phb2

#1946
@ Ionut : remarque tout à fait pertinente, réaction primaire à chaud ; toutes mes excuses, je retire :cheers: :cheers: :cheers:

stelian222

#1947

    Poate cineva sa imi spuna  unde se afla sediul Pa&Co (constructii)?  la Onesti, la Oituz sau la Bucuresti?
Sediul central pare a fi la Oituz.

     Vreau sa  trimit un CV si as vrea sa aflu mai multe, sa stiu la ce sa ma astept pt. un eventual interviu. Daca ma cheama la Bucuresti sigur nu ma duc pana acolo.
     Va multumesc!

pasadia

#1948
Intreb si eu curios fiind: SSC nu mai reusesc sa-l accesez deloc de ieri, nici macar pe aplicatia lor. Chestie oarecum surprinzatoare, ma gandesc ca ar fi trebuit sa aiba capacitatea de a repune serverele pe picioare. Banuiesc ca e grav, stiti voi insa ceva mai mult?

neobluenet

SSC a mers azi dimineata, cred ca au probleme cu serverele ca am incercat sa ma loghez printr-un proxy din alta tara si tot nu am reusit.