News:

Hristos a Înviat!

Main Menu

Poduri, pasaje și viaducte

Started by davyl, October 13, 2011, 04:39:05 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.








TibiV

Asteptam sa ne "asasinezi" si la inaugurare....
:cheers:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

pasadia

Eu n-am inteles insa despre ce lucrare este vorba. Pasajul de la Ploiesti Vest sau...?

TibiV

Da, exact ala.
Un pic dupa gara, venind de la Bucuresti spre tine... ;)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

pasadia

O stiu, o stiu. Ideea e ca ar trebui ca cel care posteaza sa mentioneze chiar el subiectul, nu sa ne lase sa ghicim.

133 313

Penultimele 3-4 mesaje inaintea pozelor (cu podul de la Ploiesti Vest) la el se refereau. Am banuit ca se intelege de la sine. Cand nu dai quote se presupune ca raspunzi la mesajul (mesajele) imediat anterior.
In alta ordine de idei... se observa simplu ca toate grinzile sunt pe pozitie!  :D

danutzu_1069

@133 313
Fiind un subiect generalist despre Poduri, Pasaje si viaducte, trebuie sa facem referire de la ce lucrare sunt pozele / fotoreportajul.

voicul

Podul de la Agigea, închis degeaba pentru reabilitare. Şeful CNADNR: "Îl aduc pe neamţ şi îl ţin aici până termină!"

Directorul general al CNADNR, Cătălin Homor, a fost luni în vizită pe Podul de la Agigea, închis total traficului de trei săptămâni, pentru a vedea stadiul lucrărilor şi dacă graficul acestora este respectat. El s-a declarat nemulţumit de mobilizarea slabă din şantier.

http://www.economica.net/podul-de-la-agigea-inchis-degeaba-pentru-reabilitare-seful-cnadnr-il-aduc-pe-neamt-si-il-tin-aici-pana-termina_126391.html