News:

Unboxing Coradia Stream în depoul Alstom!
API admisă în structura partenerială pentru dezbaterile pe Politica de Coeziune post-2027!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NGC

#8445
Si eu zic ca "butoanele" like / dislike sunt prea apropiate, dar Ionut a zis ca nu poate face nimic.

dr4qul4

sau cineva de la PR din CNADNR are cont pe aici, iar postarile tale il deranjeaza.

DN2-A2...prima veste buna in ultimii 2 ani. Dar pana nu o vad gata nu mai cred nimic.
Hai si cu centura de sud :)
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

NGC

Quote from: dr4qul4 on April 26, 2017, 01:07:15 PM
sau cineva de la PR din CNADNR are cont pe aici, iar postarile tale il deranjeaza.

Da, unele din ele pun prea tare punctul pe "i", nu? :p

Quote from: dr4qul4 on April 26, 2017, 01:07:15 PM
Hai si cu centura de sud :)

Mai ai de asteptat putin, dar vine si ea.

lupu.irimie

Am ascultat/vazut interviul lui ala micu' de la guvern la aia cu nume de cotetari. :lol:
Si inca am o intrebare care ma bantuie de cateva minute bune! Ala e cu adevarat PM Romaniei!? Ori este uitat pe postul de PM de la 1 aprilie? Serios acum, daca ar fi sa facem un top al "Papusilor Mapet" care s-au perindat pe postul de PM, voi pe cine ati pune pe primul loc, pe al doilea loc, pe al treilea....??

Si nu, nu este un pamflet!
"Only the shadows know"  - daca, si cand o sa avem infrastructura!

yetiman

^^ Fiti siguri ca avem CNAIR cu cont pe aici. Si eu am primit dislike cand am pus tabelele/graficele cu situatia de lucrari din raportul CNAIR... (cu comentarii  :lol: )

Apropo: @CNAIR - pe luna Aprilie INCA nu ati publicat situatia de lucrari (si suntem deja in 26.04)
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

dr4qul4

Ar fi bine daca ar fi de la Investitii nu de la PR.
Ar invata si ei sa faca ceva cum trebuie, nu doar sa faca ceva cum au mai facut si inainte
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

TibiV

Nu cred că este cineva de la CNAIR...

Avem un coleg care iubeşte butonul dislike. .

Au fost zile în  care am postat DOAR poze de pe santiere, şi tot mi-am luat dislike...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

nicolaem

hop si eu.

in urma cu ceva timp am primit vreo 20 de dislike-uri intr-o perioada de aprox o luna in care nici macar nu intrasem/postasem pe forum. csf, ncsf

adiarc

#8453
E cu siguranta un profesionist ...care isi Descarcă astfel frustrările.  ..in aprox 2 saptamani ( am fost putin activ,fiind foarte ocupat ),am primit peste 150 de Dislike-URI...adica peste 10/zi....sa dea in continuare...n-am nici Cartea Feții (Facebook)...eventual sa-i lase in pace pe altii( Rocklee,NGC 20 )...si...cand il mănâncă...sa mi le dea tot mie.... :)
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

NGC

Poate sa imi dea si mie cate vrea ca oricum nu conteaza si nu pentru like / dislike scriu pe forum.

Dar v-ati gandit ca poate are o norma de facut? :lol:

Sa il lasam sa isi faca norma! :lol:

olea10

Salutare tuturor,

Am dat de el din gresala si nu stiu unde sa il pun.
E de acum 1h.
http://www.tvrplus.ro/editie-romania-9-560066

dorum

nu-l pune niciunde... :(
...sau macar lasa-l aici :(

Earthchild

Like/dislike nu se pot dezanonimiza pentru ca cei care le folosesc să și le și asume?

GDPR

Nu va bagati in fata ca sa ajunga (minusurile) la toata lumea.  :lol:

alecu26

dumnezeule....24 de luni pentru podul de la Braila. Proiectare inclusa. :))

Acolo 6 luni dureaza studiile de teren calumea...si vreun an proiectarea. Si nu prea merge ca proiectezi ca la autostrazi...ceva basic si te apuci de decoperta, ca nu poti gresi mare lucru si mergi asa cu proiectarea in paralel.

Si doar executie 24 de luni e criminal la un pod suspendat/hobanat probabil. Intrebatii si pe chinezi.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).