News:

API admisă în structura partenerială pentru dezbaterile pe Politica de Coeziune post-2027!
Video dronă 25.05 DEx4 Tureni.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

simba

La multi ani si multa sanatate!!!!

SB76UFO

Va doresc un an 2015 cu multa sanatate, bucurii si cat mai multe reusite.
LA MULTI ANI!
"Prostia este eternă și invincibilă"

spy_flo

La mulți ani domnilor și doamnelor!

ion59

La mulți ani tuturor participanților la acest forum!

nicki4

La MULTI ANI cu multa sanatate si intelepciune  tuturor!
"Government don't want well informed, well educated people capable of critical thinking. That's against their interest. They want obedient workers, people who are just smart enough to run their machines and do the paperwork. And just dumb enough to passively accept it!" George Carlin

Alor

Incepand cu 2015 au inceput sa apara in Austria primele benzinarii care vand litrul de motorina sub 1€ mai exact 0,98€/l

nenea_hartia

Le-am cumpărat azi, din pură curiozitate: :drunk:



reed

Daca e permis pe forum,de unde?e vreun lant de hipermarket care comercializeaza?eu am gasit bere Faxe in Auch.. din danemarca,doza de 1 L.Extraordinara la gust

ciprebbe

Mercedes S-Class ACTIVE LANE KEEPING ASSIST



Apoi, urmariti ce intelege romanul din asta.
http://www.liveleak.com/view?i=507_1420300201


Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

cu riscul de a nu avea aprobarea voastra... imi exprim repulsia fata de orice dispozitiv care "gandeste" in locul omului
fratilor, progresul asta fortat duce la prostie, la disparitia nevoii de a gandi
"nevoia te invata" si "ce nu te omoara te face mai puternic"

facand "bypass" la toate aceste legi ale naturii, ale instinctului de conservare si supravieturile, o sa ajungem o specie de legume umblatoare
ma bucur insa ca nu ma nasc acum si ca-s prea batran ca sa mai fiu invatat (dresat adica) la noii darlogi ai tehnologiei care tinde sa ne prosteasca

da, stiu, imi veti spune ca noua tehnologie va salva vieti! prefer alta zicala: mai bine o zi vultur decat o viata cioara! ;)
Sailing away! S/Y Haimana

Dan74

#3205
Sunt in totalitate de acord cu tine, in plus aceste tehnologii cred ca vor da si rateuri.
Asa vor aparea "robotei" care se vor "defecta" cand apar situatii nepravazute. :zen:
@nenea_hartia ne poti spune cum a fost continutul dozelor? Eu am avut placerea de a degusta Krusovice Cerne (adusa de la fabrica).

Daniel_I

Quote from: dr4qul4 on December 30, 2014, 01:41:18 PM
toata chestia asta cu incalzirea globala este o mare tampenie.
Exact :D
Sa te sustin: google it: Roy Spencer
Think outside the box everybody

Cele bune !
On The Road

laurashgeo

@nenea_hartia tu ai sarbatorit noul an cu bere din Kosovo? Sa inteleg ca nu mai esti in Belgia, ca altfel era o mare blasfemie :D

dorum


adiarc

La multi ani Tuturor
Si eu sunt impotriva excesului de tehnologie...dar producatori masinilor de lux vor sa faca o diferenta la dotari....in plus testeaza aceste sisteme , pt a putea fii imbunatatite continuu in vederea unei masini suta la suta autonome...care , ne place sau nu , va intra in trafic cat de curand....de ex in statul Nevada au voie masini fara sofer omologate...momentan ( coincidenta sau nu ) , sunt omologate masinile cu sisteme instalate de la Google

altfel , Mercedes vrea sa pastreze un brand...acela de a fii mereu nr 1 in inovatie si inventie...cam tot ce este banal acum si in dotarea de serie a fost la inceput , acum 20-25 de ani , prima data pe Mercedes : ABS , ESP , ASR , etc , etc
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura