Autostrada A7 Ploiești-Milișăuți

Started by Ionut, December 18, 2011, 09:02:16 AM

Previous topic - Next topic

1 Member and 12 Guests are viewing this topic.

voicul

Ionel Scrioșteanu: 𝗖𝗼𝗻𝘁𝗶𝗻𝘂𝗮 𝗿𝗶𝘁𝗺𝘂𝗹 𝗯𝘂𝗻 𝗮𝗹 𝗹𝘂𝗰𝗿𝗮𝗿𝗶𝗹𝗼𝗿 𝗽𝗲 𝗽𝗿𝗶𝗺𝘂𝗹 𝗹𝗼𝘁 𝗮𝗹 𝗔𝘂𝘁𝗼𝘀𝘁𝗿𝗮𝘇𝗶𝗶


GIV

deschidere lot la sfarsit de an? nu s-au laudat niciodata ca o sa fie gata mai devreme?

GAC

viaductul 4x4 reprezinta un efort semnificativ raportat la potenta pizza, macar de l-ar termina pana la sfarsit de an.

hvm

Cum adică viaduct 4x4? Unde?
Pariuri: A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe - aici

oneLess

Ăla peste CF. Din cauză de bretele parcă!

Spadan

Duminica dupa amiaza, cei de la Nurol lucrau lucrau in zona nodului cu DN2 de la Spataru. Din mers am numarat vreo 10-15 camioane galbene si ceva excavatoare.

Ionut

Ce droniști avem disponibili care doresc să lucreze cu noi (API) pentru zboruri cu cheltuieli decontate pe A7 și A8? Pe A7 dincolo de Buzău este greu și ineficient să ajungem de la "baza" din București, la fel pentru capetele A8 din PNRR.

@Stef și alții? Nu știu dacă vreți/nu vreți/aveți vreo exclusivitate. @Raducu Popa înțeleg că nu mai dorește colaborare cu noi, așa că nici nu mai întreb.

Dați-mi un mesaj privat. Mulțumesc!

NoWords

Mic update:

UMB s-a intors la treaba pe lotul 4, era centura Focsani full de basculante  :lol:

Stef

Și pe Bacău - Pașcani e ceva mișcare. Sunt câteva puncte mai fierbinți, în rest destul de lejer. De mâine vin filmările. Azi doar atât, un short: