News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

user201

Cum de mult nu s-a mai postat o poză pe aici revin eu cu una și cu variante de răspuns:



a) Aktor-Euroconstruct au făcut miracole în adevăratul sens al cuvântului și e vorba despre intrarea A3 în București cu 5 benzi pe sens
b) Ocolitoarea de sud a Sofiei cu 5 benzi pe sens
c) A3, dar ajunsă ceva mai departe pe lângă Frankfurt am Main cu 5 benzi pe sens
d) Ocolitoarea Praga cu 5 benzi pe sens

Morosanu

Cred ca e prelungirea A3 prin Deutschland!!! :D Deci varianta 3 (nu cea de pe PiSi!!!).
Politica distruge tot ce atinge.

user201

#1307
Da, ai dreptate. Un mic premiu virtual și digital pe threadul Prin Germania.

marinul

undeva prin tara, in apropriere de o partie de schi, printre putinele locuri unde se poate schia in prezent




adigsm

Quote from: marinul on December 21, 2015, 07:40:52 AM
undeva prin tara, in apropriere de o partie de schi, printre putinele locuri unde se poate schia in prezent


DJ  184 Baia Sprie - Cavnic ?

marinul

nu. inca un indiciu, poza e in judetul Bihor

horatiu.cosma

Am facut odata Borod-Beius si parca seamana, dar nu bag mana in foc :).

marinul

Esti pe aproape, este vorba de DN 75 Stei Turda. Poza e facuta in apropriere de Arieseni dinspre Stei

rocklee


adiarc

Arată tare ciudat...cel putin pt mine....am trecut de zeci sau sute de ori pe acolo,dar pe vremea cand se mergea bara la bara...de asta pare ciudat atat de liber.....
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut

Nu resuscitam si noi acest thread? Au tot fost concedii. :D

pasadia


dragos76


Dan74

Cheile Valisoarei, DJ107M, vedere dinspre Valisoara, sper sa ajung din nou cat mai repede pe acolo.  ;)

pasadia

Nu stiu daca sunt numite si Cheile Aiudului, dar raspunsul lui da e cat se poate de corect.