Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 19 Guests are viewing this topic.

florin74

Da. Se merge pe legislatia valabila la momentul inceperii procedurii.

rekul

Perioada destul de bună.... asta însemna de la 6 luni în sus. Dacă ești familiarizat cu achizițiile publice înțelegi. Fiecare interpretează cum vrea o ,,perioada destul de buna''. Este greu de anticipat cât va mai dura.

Trimis de pe al meu VTR-L29 folosind Tapatalk


Dominik

Au mai urcat astazi ceva grinzi Deme la Gilau ?
You're in Steelers Country

Cristi Deme

A mai ramas una pe maine , dupa care demontam si reincepem dinspre cluj

La Aktor sunt 5 deschideri gata , mai dureaza vreo 2 sapt acolo( din care 1 sapt doar deschiderea peste CFR)


Sent from my iPhone using Tapatalk

ciprebbe

Doar maine filmare pe A3, un singur filmulet cu toate 4 loturile, un montaj din vre-o 32 de bucati.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Dominik

Ms Cristi Deme, deci mai raman 5 deschideri spre Cluj...super ! Cip dabea astept filmarea maine  :D
You're in Steelers Country

voicul

@Cristi Deme - La Aktor deschiderea CFR dureaza atat pentru ca nu se inchide traficul si practic se lucreaza intre trenuri?

dumbravaandrei

posibil sa se lucreze numai noaptea, ca in timpul zilei nu cred ca au cum sa obtina prea multe culoare de 2h


Cristi Deme

Quote from: voicul on June 05, 2018, 09:19:20 AM
@Cristi Deme - La Aktor deschiderea CFR dureaza atat pentru ca nu se inchide traficul si practic se lucreaza intre trenuri?

intervalul estimat este intre 23.00 si 02.00 , adica 2-maxim 3 grinzi pe noapte , in rest pauza , asta daca nu va avea intirziere trenul de la ora 23.00

dan_c

#16555
^^

DRDP-stii din Brasov incep sa se familiarizeze  :-[ cu loturile de la Targu Mures la Campia Turzii, poate CNAIR va decide  >:( sa preia ei rolul de Consultant ca si pe alte loturi de autostrada ... si cine stie  ??? poate le expira si contractul celor de la Egis ... poate da, poate nu ... 8)


pasadia

Lasa caci au facut-o lata odata (DRDP BV), nu e cazul sa mai dovedeasca inca odata ca sunt incompetenti.

Mai degraba cred ca de vina pentru activitatea lor pe FB e niul lor purtator de cuvant, Robert Elekes, fost jurnalist local pe la ProTv sau Digi.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


Bulwyn


TibiV

#16559

F5, F5, F5, F5....
Nimic...  :((
Mama proștilor este mereu gravidă... :)