News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alecu26

cine da mai mult? alte opinii?

Ionut...e cald sau rece? ajuta-ne.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Ionut


horatiu.cosma

Eu plusez, daca nu chiar all in  :lol:.

Denis

Ionut API sponsorizeaza achizitia unei noi tastaturi? :lol: :lol: F5 incepe sa cedeze!

horatiu.cosma

Pentru a mai elibera din presiunea de pe F5, eu zic sa analizam propunerea Pizzarotti la nodul de la Sebes. Oare de ce nu ar accepta CNADNR asa ceva, pare destul de fluent  :lol:?


frunzaverde

Quote from: horatiu.cosma on April 07, 2016, 05:25:46 PM
Pentru a mai elibera din presiunea de pe F5, eu zic sa analizam propunerea Pizzarotti la nodul de la Sebes. Oare de ce nu ar accepta CNADNR asa ceva, pare destul de fluent ?

Eu le-as accepta propunerea instant, cu mentiunea "fara costuri suplimentare acceptate".

Lasand gluma, asa ceva ar fi extrem de fluent. Ai bretea de mare viteza si mare capacitate, cu benzi de incadrare pe practic orice directie din cele 9? existente. Exista inclusiv loc pentru instalat semnalizare corespunzatoare. Costurile pentru asa ceva ar fi uriase; si cum asa ceva ar fi necesar doar intr-un mediu urban dens, propunerea ar naste imediat un "freeway revolt"...
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

Eurocopter


hyp88

Deci trebuia sa pun repede de un pariu :)

alecu26

eu stiam ca e fake poza de mai sus.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Harry

^^Eu stiam ca e din Dallas, cea mai mare intersectie de autostrazi din lume.
--------------

Un TIR încărcat cu ciment s-a răsturnat, vineri, pe şoseaua de legătură dintre A4 şi DN 3, la ieşire din Constanţa spre Valu lui Traian.



http://adevarul.ro/locale/constanta/un-tir-s-a-rasturnat-constanta-aproape-a4-Soferul-murit-strivit-cabina-1_570777215ab6550cb8c18248/index.html

Europiu

Quote from: alecu26 on April 07, 2016, 06:06:23 PM
eu stiam ca e fake poza de mai sus.

Hai sa zicem ca e "exagerare artistica" a realitatii. See here. Originalul cred ca e asta, dar nu sunt sigur.
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

TibiV

Omul a explicat clar ce a facut si cat a durat...
Quote
The base photograph was taken from a helicopter over Oakland, California. The image was composited with Photoshop. I spent over two days painstakingly selecting sections of roadway, then copying pasting sizing and rotating the pieces to fit together an ever more complex puzzle. I also had to copy, paste and position each vehicle, car and truck, and then create appropriate shadows.

Trebuie sa recunoastem ca razultatul este pe masura muncii... :)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

TibiV

Ce imi place poza asta....
cutter in capul mesei, toata lumea ia notite... :)



Sursa: http://gov.ro/ro/media/foto/intalnire-privind-domeniul-transporturilor&page=1
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

clau

Ce tare... parca el ar fi sefú   :p  ;) :o

Harry

Bravo cutter :D cine stie poate poate :D cert e ca avem nevoie de oameni ca tine in pozitii cheie :)