Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

2 Members and 16 Guests are viewing this topic.

bridge


Iceman

Telenovela Corsan & Asociatii.... :lol: :lol:
Sper sa aiba un...Happy end!!

Ciprianul

Slabe sanse

Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

Iceman

Pe tronsonul Gilau-Nadasel nu sunt voluntari care sa ne faca un update cu niste poze?...Sigur lucrarile au mai avansat....Sau accesul in santier este foarte greu?....In lipsa lui Horatiu cam bate vantul cu noutatile pozate :|

Denis

Nu a permis vremea...a plouat destul de mult in zona.La fel si pe LD,abia azi s-a oprit ploaia cat de cat.

alecu26

Bridge, contractual nu se poate sa fie pusi la zid? Am impresia ca ei forteaza rezilierea contractului de catre CNADNR (la fel ca Pizzarotti), ca dupa aceea sa poata sa ceara bani prin instante.

Alina Oprea, Hamish James Dow ce pazesc pe acolo?
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Ciprianul

Romania....o tara unde toti dar absolut toti pot face un ban...egal CUM dar fac.

Bulwyn

#9667
Buna.
Va urmaresc de peste 1 an si va felicit pentru informatiile pe care le transmiteti mai departe. Fac de abia acum cont, pentru ca nefiind in tara nu prea pot sa contribui cu informatii.
De data asta trecand in 15.05.2016 pe langa Iernut, am vazut o foreza si un camion pe aliniemantul autostrazii, aproximativ aici.
Muncitori din pacate nu am vazut.

alecu26

Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

podariudan

Azi dimineata pe la 7:00 "descalecau" vreo 10-15 muncitori in zona Popasului.

vicmures

#9670
Poza din zona sensului giratoriu de langa Aeroportul Targu Mures, pe lotul Ungheni - Ogra (10,105 Km) - Strabag-Straco.
Sa fie oare organizarea de santier?

adiarc

Multumesc de indiciu.....promit sa ma duc sa investighez cand sunt in zona....
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

alecu26

cred ca da. Se vede ceva rosu pe baraci, si pe masini. E cel mai probabil in zona nodului de la aeroport.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Io

^
Si se vad si bilele care se pun pe firele de inalta tensiune in preajma aeroporturilor.
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.

Hercule

Quote from: adiarc on May 18, 2016, 11:53:21 AM
.....promit sa ma duc sa investighez cand sunt in zona....

Nu e nevoie am fost eu ieri: este organizare de santier Strabag. Ce fac acolo nu stiu, ca lotul lor e reziliat.

Deșteaptă-te române!