Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

1 Member and 14 Guests are viewing this topic.

Cristian 74

Zimbor-Poarta Sălajului, lot filmat integral.


aby28

Lol dece a fost stersa postarea mea de mai devreme? Am scris doar ca excavarea de la Zimbor e catastrofica pentru mediu din zona... Ciudat

Ionut

Prezentare oficială CNAIR în cadrul CM PT mai 2024, Timișoara.


andreita


Ionut

Păi... e doar unul din elefanții din cameră. Meseș nu prea e în peisaj... e în aer pe undeva, nu prea e împins. E doar o chestiune pe care trebuie să o lămurim la viitoarele CM PT. Plus Oradea-Arad, plus altele.

marinul

Prezentarea incepe cu o minciuna, termina cu o alta minciuna.Darea in trafic nu inseamna finalizarea proiectului. Nurol mai lucra cate ceva si in primavara lui 2024 iar Strabag inca lucreaza la finalizarea DC 71, nodul de la km 11 e semideschis, poti sa intri dar nu poti sa iesi, ma rog astea sunt detalii. mai are importanta ce scrie in mijloc? probabil alte prostii. putea sa treaca ca semneaza contractul anul asta pe lotul Poarta Salajului-Nusfalau, ii credea cineva?

Ionut

La Nurol scrie "recepționat", nu finalizat 100%. Eh, detalii. Trebuie să citești atent. :lol:

Avocatul diavolului. V-am zis și pe A1, în întâlnirile astea cu noi și Comisia o lasă mai moale cu prostiile.