News:

.

Main Menu

Vroom Vroom!

Started by Ionut, September 17, 2011, 05:28:37 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 5 Guests are viewing this topic.

viossboss

Un nene fluidiza astazi traficul prin Bacau:

Sa fi vazut ce "putine" masini erau in spatele meu.
Evident daca are nr. de inmatriculare, poate omu` sa circule nu ?
Dream come through !
Once in a lifetime !

Ionut


Ionut


MRS

Cum se mai parcheaza pe la noi?  :wtf:


:headbash:


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

Ionut


MRS

Eu chiar m-am blocat cand am vazut-o... Te-ai astepta sa fie o ea la volan, nu?


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

ciprebbe

Trebuie sa citesti asta! Cum l-a pedepsit un politist din Capitala pe un batran care a traversat neregulamentar strada!

" Nu va dau amenda daca repetati dupa mine, cu voce tare: Este periculos sa trec strada pe rosu sau prin locuri nepermise. Am 74 de ani si tin la viata mea, vreau o batranete linistita. Imi promit mie si familiei mele ca voi acorda mai multa atentie acestor lucruri si ca imi voi respecta promisiunea"  :thumbsup:
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut


sebba

Da frate, super tare, super individ!
Nu-l putem clona dar ar merita avansat in grad!
Sailing away! S/Y Haimana

Ionut


davyl

Prin "muntii" din Belgia, evident... :)
Peisajul prin Ardenii din Belgia este superb, trebuie sa recunosc!

Bogdan.j

1992: Omenirea i-a pierdut pe Benny hill,Marlene Dietrich,Anda Calugareanu,Radu Tudoran. Am aparut eu. :D
Si vis pacem, para bellum.

nenea_hartia

^
Depășiri pe banda 1, imbecili (inclusiv autorul filmului) care nu se mișcă de pe banda a 2-a, viraje periculoase, lipsă semnalizare la schimbarea de direcție, viraje în locuri nepermise, lipsă asigurare la schimbarea de direcție, neacordare de prioritate la intrarea pe un drum principal, mers în marșarier pe o șosea de viteză...

Chiar că Doamne Ferește! :bash:

Ionut

Hai mai repede cu primavara sa-l lansam pe Eurocopter in aer! :D

http://www.youtube.com/v/9qp85kWcAFA

sebba

^^ sa filmeze... ce? nodurile "marinaresti" din RO?

offtopic: asta sa fie explicatia nodurilor .RO? base/marinar/noduri/autostrazi/varza (de bruxelles) ... hmm... :D
Sailing away! S/Y Haimana