News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alexa_adrian2001

Quote from: dr4qul4 on January 05, 2017, 02:35:01 PM
Daca exista asa ceva free, nu mai era nevoie de filmari aeriene.:lol:

ce mare dreptate ai!!! :)))
mda...mersi!

GDPR

Puteti sa incercati si www.terraserver.com
Uneori imaginile sunt mai noi decat cele de pe Google Earth.

yetiman

Am incercat, dar:
Quote403 Forbidden
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

GDPR

?? La mine merge foarte bine.

yetiman

Nope!
Si am incercat cu Mozilla, I.Explorer, I. Edge si Chrome.
La toate la fel.

Au mai incecat si alti colegi?
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

dr4qul4

mie imi merge. Dar cel putin pe LD pozele sunt mult mai vechi ca pe google maps.
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

GDPR

Sunt cateva zone cu imagini mai recente decat cele de pe GE, ca de exemplu centura Brasov: pe GE ultima imagine e din 11 iulie, iar pe Terraserver din 16 septembrie.

adiarc

Din păcate în aceasta toamna nu am auzit nici măcar o știre despre plantarea de perdele forestiere. ...zero...Nimic
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

AlexxC

A7 până la Focșani ar trebui să fie proiectat cu perdele forestiere,suntem bătuți în cap dacă nici asta nu iese cum trebuie

Harry

secretara lui Dragnea ajuns aminsitresa zicea ca nu-s localitati izolate :bash: cand la noi in Dobrogea se intervine cu MedEvac-urile armatei ...


kolegu

@ Harry, n-ai inteles, se referea strict la Teleorman  :lol:

Marius

Quote from: yetiman on January 05, 2017, 08:44:28 PM
Nope!
Si am incercat cu Mozilla, I.Explorer, I. Edge si Chrome.
La toate la fel.

Au mai incecat si alti colegi?

Salut,
de unde ai incercat? Eu am incercat de la serviciu si functioneaza cu Firefox si cu IE.
O sa incerc si acasa.

Cristi N

Am incercat si eu:
  - de la munca nu merge
  -de acasa merge

Diferenta e ca de la munca ies cu ip din afara printr-un vpn, de acasa am ip de Romania de la erdeesh.

yetiman

 :lol:
La mine fix invers.
La munca merge perfect (IP de Germania), iar de acasa (IP de Romania - oooops) nu.
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

nirolf

Și la alții se "poate":

QuoteProbleme mari in transporturile europene din cauza ninsorilor si gerului

Europa se confrunta cu haos in transporturi, dupa ce temperaturile pe aproape tot continentul au scazut sub pragul inghetului, iar ninsoarea puternica a blocat numeroase drumuri, provocand zeci de accidente. In Italia, autoritatile a instituit cod rosu de ninsoare, informeaza News.ro.

[...]

TARILE SCANDINAVE

Intre timp, in nordul Suediei, circa 100 de pasageri ai unui tren au ramas blocati ore la rand, dupa ce locomotiva s-a stricat, in apropiere de satul Nattavaara, la 50 de kilometri sud de Gallivare. 

Pasagerii au declarat pentru ziarul local NSD ca s-au strans in acelasi loc pentru a se incalzi, pana cand satenii au ajuns la ei si i-au dus la adapost, in biserica din sat.