News:

Hristos a Înviat!

Main Menu

Ghicește aeroportul

Started by b1, October 11, 2021, 12:43:10 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frunzaverde

Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

bgd77


anacronox

Atlanta e. Bannerul Fly Delta Jets a facut foarte usoara identificarea  8)

frunzaverde

#18
Atlanta e!

Vreti unul greu?

Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

Sorinus


anacronox

Reykjavík sau Keflavík Airport. Zborul este Iceland Air, deci variantele nu sunt asa multe :)

frunzaverde

KEF, si da, e Iceland Air. Arctic si fara copaci, 8C in mijloc de august...
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

anacronox


frunzaverde

Louisville KSDF? Initial am crezut ca e DTW, dar e prea multa marfa si prea putine terminale...
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

anacronox


mld85

aeroport no idea..
se pune daca zic ca avionul e un A330 Delta? sau cel putin sper :))

Corina14


rizzuh

#27
Daca nu e Denver, probabil este Memphis :) De fapt turcoazul acela il cam da de gol ca ar fi Memphis; turnul de control arata la fel la Denver si Memphis, da' Denver n-are turcoaz pe la taxiways :D


Cozak

Turnul de control din imagine ma obsedeaza.Miami sau Seattle? Are pistele perpendiculare?