Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 42 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

Merge oriunde gaseste de lucru si este platit pt ce face :)
Nu inteleg de ce intarzie plata la factura Straco.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

horatiu.cosma

E emisă de 12 zile, nu cred că e cazul să ne alarmăm deocamdată.

florin74

^^ Se aude ca s-ar intoarce la Aktor, sa termine umpluturile la supratraversari.... Telenovela balcanica... :lol:

alexa_adrian2001

foarte bine fac! sa mearga! (Like)

cristi767

Partea pe care o aveau ei la nod e finalizata? Adica se poate deschide fara ei?

florin74

Quote from: horatiu.cosma on August 11, 2020, 03:01:44 PM
E emisă de 12 zile, nu cred că e cazul să ne alarmăm deocamdată.

Aktor, factura emisa in aceeasi zi cu a lui Straco, achitata ieri
La Straco problema vad ca a fost pana sa fie inregistrata la viza CFP. Aici are data de 04.08.2020. La aktor  a avut aceeasi zi cu data facturii (30.07.2020) Cred ca maine, maxim luni se plateste si factura la Straco.

Vlad94

Se poate ca Marcu sa fi terminat treaba la nodul Chetani?

Dominik

La Chetani pe bretelele de intrare/iesire pe DN mai aveau de ridicat terasamentul cca 1 m, au terminat acolo ?
You're in Steelers Country

voicul

Marcu nu prea mai lucra la nod-ul Chetani, ci inspre Hadareni.
Deci Marcu si-a cam facut treaba in nod si deci daca pleaca nu pare asa tragedie.
Poate mai sunt unele lucruri de finalizat, dar si Straco mai are o basculanta prin dotare.

Asteptam sa vedem asfaltarea.

Sagitarius

A3 Rasnov-Cristian este ultimul lot din Comarnic-Brasov ,corect ? Daca nu se mai continua pana la tg mures.

Vlad94

Este posibil ca Marcu sa fi terminat lucrarile la nodul Chetani?

gsimon

https://www.digifm.ro/stiri/lucrarile-la-tronsonul-ungheni-targu-mures-de-pe-a3-au-inceput-in-forta-74799

"Au început lucrările pe tronsonul Ungheni-Târgu Mureș de pe A3, după două rezilieri ale contractului cu italienii de la Strabag, scrie Monitorul de Cluj. "

Italienii de la Strabag?  :hm:  :o

horatiu.cosma

E postarea API preluată la a doua mână, telefonul fără fir. Haideți să nu mai punem pe forum toate bâlbele din presă.

alexV

Horatiu si cu mine am fost toata ziua la filmat, API a scris pe facebook o informare obiectiva si de actualitate. Dupa cateva zile ne share-uiesti link-ul cu unii care ne preiau stirea si scriu "italienii de la Strabag", si ne-o servesti ca noutate?  :D