Author Topic: [IS] Ce-am mai vazut din mers in Iasi  (Read 13862 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

valexandru

• Hero
  • *
Re: [IS] Ce-am mai vazut din mers in Iasi
« Reply #15 on: April 29, 2012, 05:17:26 PM »
Traseul utilizat a fost aproximativ asta. Cam tot Iasi-ul era si este inca in lucru. Este un oras imens, frumos. Imi pare rau ca nu am facut mai multe poze. Daca ati fi vazut zona industriala din Iasi cat de mare e, v-ati fi speriat, asa cum m-am speriat si eu trecand noaptea pe langa el.
"O conştiinţă împăcată nu ţine seama de minciunile zvonului"
Click aici pt informatii la zi despre autostrazi
Principiul romanesc: "Facem azi ca sa avem ce strica maine"

valexandru

• Hero
  • *
« Reply #16 on: April 29, 2012, 05:19:54 PM »
Si era sa uit de un bonus:
Candelabrul din Universitatea de Agronomie de pe Dealul Copou:

"O conştiinţă împăcată nu ţine seama de minciunile zvonului"
Click aici pt informatii la zi despre autostrazi
Principiul romanesc: "Facem azi ca sa avem ce strica maine"

Ionut

• Monarch
  • Legend
  • *
« Reply #17 on: April 29, 2012, 06:34:09 PM »
Merci de poze, Alex! Da, un oras foarte frumos si mare (nu mi se pare imens fiind din capitala), cu multe cladiri frumoase si foarte primitor. De fiecare data m-am simtit foarte bine in Iasi.
Autostrazi: stadiu la zi | in exploatare 747,95 km | contractati 206,33 km (fara Centura Bacau) | in licitatie 16,30 km!
Evenimente: nimic la orizont

Mrs

• Knight
  • Hero
  • *
« Reply #18 on: October 08, 2012, 08:32:54 AM »
Lucrari de aducere in secolul 21 a raului Bahlui --- Iasi

A, B, BG, BiH, CH, CY, CZ, D, DOM, E, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, LT, LV, MC, MD, MK, MT, NL, PL, PT, RKS, RO, SK, SLO, SRB, SYR, TR, UA, UAE, V

IATA: ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CIA, DLM, DUB, DUS, DWC, FCO, FRA, HAM, HEL, ICN, IST, JTR, KGS, KIV, LCA, LHR, LIS, LTN, MAD, MLA, MUC, MXP, ODS, OPO, OTP, PRG, PRN, PUJ, RIX, SAW,  SJJ, SKP, SOF, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, ZRH...

Mrs

• Knight
  • Hero
  • *
« Reply #19 on: July 08, 2013, 08:25:12 AM »
Hai ca se poate!  :lolz:

A, B, BG, BiH, CH, CY, CZ, D, DOM, E, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, LT, LV, MC, MD, MK, MT, NL, PL, PT, RKS, RO, SK, SLO, SRB, SYR, TR, UA, UAE, V

IATA: ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CIA, DLM, DUB, DUS, DWC, FCO, FRA, HAM, HEL, ICN, IST, JTR, KGS, KIV, LCA, LHR, LIS, LTN, MAD, MLA, MUC, MXP, ODS, OPO, OTP, PRG, PRN, PUJ, RIX, SAW,  SJJ, SKP, SOF, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, ZRH...