Sistemele de taxare rutieră în România

Started by Ionut, April 13, 2012, 06:26:57 AM

Previous topic - Next topic

4 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Cristi232

N+are rost sa fie cautat clipul...
Cred ca respectivul mimeaza dorinta ascunsa de a deveni seful acelei institutii...
N-a spus si ce solutii are el, asupra problemei? :lol:
Intreaba+l pe bogdzmol ce parere curata si sincera are depre acest post tv murdar...

iuli

Nu stiu cine e, nu ma intereseaza ce vrea sa devina, nu ma intereseaza cu cine tine, asa cum am zis, si daca jumatate sau macar un sfert din ce zicea e adevarat e destul de grav si nasol. Daca tu ma faci sa cred ca in Romania nu e posibil sa fie asa atunci nu il cred si pot crede ca minte din alte interese, dar pana atunci pot sa imi pastrez credinta ca in Romania e posibil sa fie astfel de "practici"?  :whistling:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Cristi232

nu cred ca n-ar fi posibil ca o firma turceasca sa fie ...iertata de plata rovig.
Insa nu poate fi generalizata situatia asa usor, este vorba despre sisteme informatice totusi, iar sa spui ca multa lume se conecteaza neautorizat este putin hazardat....

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Cristi232

 :D
Daca si tu spui ca exista 2 Romanii...
un lucru e sigur, eu nu privesc realitateatv, rtv, antena3, daca la asta te referi...
:)


iuli

Eu nu ma iau dupa televiziuni sa vad realitatea, dar stiu in mare cum merge treaba in tara asta si crede-ma, daca tu crezi ca in vama nu se da mita atunci sigur nu traiesti in tara asta, sau daca crezi ca nu e posibil ca unii functionari sa nu aibe acces in locuri unde in mod normal nu ar avea voie atunci traiesti intr-o lume prea idilica.  :lol:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Cristi232


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Cristi232


ciprebbe

trebuia cumva sa va distrag polemica :P:P
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Cristi232

#41
Asa e si in Italia, 20 de euro, 400 km...

unde era polemica?
:)

ciprebbe

sincer..........comaprativ cu 8 euro /10zile in Austria pt mult mai multi km de autostrada....e exagerat 20 euro...
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Cristi232

Pai...
:lol:
Stati sa vedem cat se va construi...apoi discutam.
In alta ordine de idei, Austria cred ca-i cam cat Pitesti-Ct, toata (est-vest).
Iar tarifele astea din presa, tare mi-e ca-s pt tiruri... la noi.

ciprebbe

"Austria cred ca-i cam cat Pitesti-Ct, toata (est-vest). " :))
la mintea ta asa o fi insa geografia  si situatia din teren te contrazic.Iar la nivel de lungime autostrada (pt 8 euro) no comment.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe