News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ciprebbe

@ionut Azi vroiam sa iti trimit mesajul cu lada de bere(sa te punem la cheltuiala)  pt ca stiam ca pe 13 ai inceput forumul :P dar mi-ai luat-o inainte .
LA MULTI ANI "peundemerg.ro" !!!Felicitari Ionut pt ce ai facut.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

savagedanyro

LA MULTI ANI !

Sper sa avem in continuare "obiectul" activitatii si sa ne bucuram impreuna de o  bucatica de drum "de viteza :)" nou sau modernizat in fiecare zi !

si sa folosesc un eufemism :"keep UP the good work ! "

Daniel
TIMISOARA 2021 !

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

radutm

La multi ani si din partea mea!
cont inchis

davyl

La multi ani forumului si din partea mea! Ionut, inca o data felicitari pentru acest forum pe care intru de fiecare data cu mare placere (si multumesc si pentru aprecierile personale aduse mie, insa nu sunt un contributor atat de mare cum mi-as dori: sper ca pe viitor sa fac mai mult!).

Ca o opinie personala, eu pe acest forum ma simt ca intr-o mare familie. Nu o data am fost efectiv ajutat de voi (cu sfaturi, rute si info extrem de utile) de fiecare data cand am venit in concediu in Romania si asta m-a ajutat enorm. Am fost prevenit de toate problemele si am putut organiza fiecare drum dus-intors de maniera optima. Va multumesc personal tuturor celor care m-au ajutat!

Lvs_tm

La multi ani!!!
Cat mai multe posturi de calitate!

BoGDaN

La multi ani, hai sa facem cheta, eu aduc palinca ardeleneasca si niste Jack Daniels, taiem porcu si facem o serbare campeneasca in cinstea forumului. ;) Asta la nodul de la Izvin sa vina timisenii ca ei sunt mai darnici cica  :D forta UTA

savagedanyro

sunt total de acord. Inauguram NODUL de la IZVIN cu  FAST !!!!    Ne vedem si la CNN

Offtopic si imi cer scuze :  FORZA VIOLA !!!!!

TIMISOARA 2021 !

Time-and-Space

 :thumbsup: La Multi Ani forumului!

MRS

 :gj: Ionut!
Keep up the good work guys! 

:cheers:  :cheers:  :cheers:  :cheers:  :cheers:  :cheers:  :cheers:  :cheers:


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

ciprebbe

@ionut
propun deschiderea unei sectiuni de sport ( se pare ca lipseste) cu probleme legat de infrastructura, investitii, proiecte, etc...si nu in ultimul rand de  suporteri :P.
  Daca la voi acolo(Ar-TM) va despart 40km aici in Cj sunt mai putin de 2 km intre stadioane si orgoliile pe masura . 
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Lvs_tm

^^
Topic unde sa discutam probleme legate de infrastructura sportiva si altele e ok dpmdv.
Dar un topic pentru suporteri clar nu are ce cauta aici, ar duce la discutii infine si probabil jigniri. Sunt suporter si stiu ce presupune, pentru ca asa cum ai spus si tu orgoliile sunt pe masura. Avem destule forumuri dedicate.

ciprebbe

#253
prima parte era propunerea .....partea a doua cu suporterii era scoasa din contextul de mai sus ....

sa ne descretim nitel, daca tot sarbatorim azi:

"1.- Ce ai cand seful este neamt?........
                                        - Ai organizare, ai eficienta !
           - Ce ai cand seful este evreu?.........
                                        - Ai  o afacere !
            - Ce ai cand seful este roman?.........
                                        - Ai grija !".. 
  2.  10 years ago we had Steve Jobs, Bob Hope and Johnny Cash .
                Now.... we have no jobs, no hope and no cash."
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

#254
decat cu suporteri mai bine cu politica
sunt la fel de interminabile discutiile dar mai putine tabere! noi contra "lor"! :D

LE: sUporteri, nu sporteri, cum am scris prima data  O:-)
Sailing away! S/Y Haimana