News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stangabriel

Dar ati uitat de stirile cu politia din vaslui care a consumat benzina de inconjurul lumii per masina,dar nu se inregistrau km? date exacte nu stiu,dar ati inteles ideea. La nivel national,intretinerea unor masini de fuga e floare la ureche.

MNU

Pe langa problema combustibilului, anvelopelor potrivite, etc... din cate stiu, fiecare judet are la politia rutiera niste VW Passat 2.5 TDI, niste masini destul de capabile. In unele cazuri cu ele se plimba numai comisarii sau antemergator la coloane oficiale... orice altceva decat patrulare pe autostrazi. In plus, din cate stiu, nu au aparate radar, camere si alte "unelte" specifice. E o problema legata de gestionare defectuoasa a resurselor.

Archi

Ceva ajutor de la baietii cu poze faine? Intrati va rog in Echipamente Foto/Video. Merci!

jalemare


MNU

Stie sa-mi spuna cineva daca avem vreun CIC 100% functional pe sectoarele de autostrada inaugurate in ultimii ani?

sebba

Sailing away! S/Y Haimana


cezar-mario2012

#2707
 Pentru pasionati de masini electrice, prezentare Renault Twizi:

http://www.youtube.com/v/YgU1nR4fXS8




adiarc

da....una din modalitatile de sifonare...mai sunt multe altele...de ex, astazi la intrare in Sibiu , dinspre BV , Valcea , etc,pe portiunea aflata in administrarea celor de la CNADNR se frezeaza str de uzura si se reasfalteaza , desi asfaltul era impecabil , fara nici cea mai mica gropita sau denivelare :bash:
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

panda80

Taxa este doar in discutie si sunt extrem de multi impotriva ei. Chiar daca va fi introdusa, acest lucru se va intampla cel devreme din 2016.

adiarc

n-a sa fie atat de usor , pe cat vor ei...mai mult ca sigur vor fii multe reclamatii pe motiv de discriminare
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

cricric

Vroiau sa o puna pentru toti si la nemti sa le faca deducere din impozitul platit.


adiarc

transportatorii sunt prea putin uniti...in cazul unei asemenea pierderi s-ar fii impus actionarea Statului Roman in judecata
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura