News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ciprebbe

Simona Halep castiga turneul de la Doha (Qatar) invingand in ultimele 3 zile 3 sportive din top 10!
Scorul din finala 6-2/6-3, 66 min si urca pe locul 9 WTA.
Felicitari !
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Harry

Parcare etajata P+3E+T, mai mult parcarea e gratuita, evident f multe locuri livere. Unii au decis sa parcheze afara pe locurile rezervate persoanelor cu handicap. Politia locala a trecut pe acolo si a inceput ridicarea lor.



SURSA

ovicor

BRAVO; SIMONA HALEP !!!!!!Sa speram ca aceeasi forma o va dovedi in continuare, inclusiv in play-off-ul Fed-Cup, cu sarboaicele !!

Archi

Mama cata seceta e pe forum, daca am ajuns la astfel de subiecte :D . Asteptam cutotii sa se inceapa lucrul si la loturile unde nu s-a inceput deja, ca sa avem de mancare, pana atunci Simona Halep: :gj:

MRS

Cat am fost plecat s-a adoptat legislatia rutiera engleza mine in sat?


Se pare ca si in satul cu metrou e la fel:


Sau poate e astenia de primavara?



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

igorashu

Ca sa vezi cati sunt "de stanga" si cati "de dreapta" in Bucuresti :D

CinX

Idee de roadtrip spre finalul lui mai, ce parere aveti? :)
Harta - http://goo.gl/pa04qA

Ziua 01: Ingolstadt - Trogir
Ziua 02: Trogir/Split
Ziua 03: Trogir - Mostar, Dubrovnik
Ziua 04: Dubrovnik
Ziua 05: Dubrovnik - Kotor, Cetinje, Budva
Ziua 06: Budva - Shkodër, Tirana
Ziua 07: Tirana - St. Naum, Ohrid
Ziua 08: Ohrid - St. John the Forerunner Bigorski Monastery, Tetovo, Matka Dam, Skopje
Ziua 09: Skopje
Ziua 10: Skopje (poate si o scurta oprire in Nis) - Timisoara

Pelbartus

We hate you.  :lol:

Eu, unul, abia astept thread-ul cu poze.

dr4qul4

sa nu ne zici ca pleci din Ingolstadt pentru ca iti iei o masina noua de "la mama ei", ca atunci te uram si mai tare  O:-)
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Ionut

Ce traseu naspa. Mai bine stai acasa. Daca mergi prin Slovenia si-ti plac cavernele si animalele preistorice transparente, iti recomand Pestera Postojna. Este destul de fun, merci cu trenuletu' and stuff.

MRS

@cinX:
In drum spre Split, daca ai timp, iti recomand sa vizitezi Plitvice - http://en.wikipedia.org/wiki/Plitvice_Lakes_National_Park -
Se iese de pe A1 la Otocac, mai sunt vreo 75km parca pana in rezervatie
Este poate cel mai frumos loc din Croatia!




A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

CinX

#1616
EDIT: cred ca ar trebui sa-mi iau ceva camera video pt excursia asta :)

Quote from: Mrs on February 18, 2014, 09:21:17 PM
@cinX:
In drum spre Split, daca ai timp, iti recomand sa vizitezi Plitvice - http://en.wikipedia.org/wiki/Plitvice_Lakes_National_Park -
Se iese de pe A1 la Otocac, mai sunt vreo 75km parca pana in rezervatie
Este poate cel mai frumos loc din Croatia!
Ah, apropo de asta, am uitat, mai am un mini-trip in perioada 1-4 mai :D

Harta - http://goo.gl/maps/8Fym6

1 May: Ingolstadt - Hohenwerfen Castle, Lacul Bohinj, Bled
2 May: Bled - Parcul National Lacurile Plitvice, Nin, Zadar
3 May: Zadar - Zagreb
4 May: Zagreb - Ptuj, Graz, Ingolstadt

Quote from: dr4qul4 on February 18, 2014, 05:07:54 PM
sa nu ne zici ca pleci din Ingolstadt pentru ca iti iei o masina noua de "la mama ei", ca atunci te uram si mai tare  O:-)
Plec in Ingolstadt pt ca acolo locuiesc de 2 ani si 3 luni. Originar sunt din Timisoara :)
Masina mi-am luat acum jumate de an, nu e Audi, dar e tot din concernul VW, Seat Leon modelul 5F (decembrie 2012)

Quote from: Ionut on February 18, 2014, 05:13:08 PM
Ce traseu naspa. Mai bine stai acasa. Daca mergi prin Slovenia si-ti plac cavernele si animalele preistorice transparente, iti recomand Pestera Postojna. Este destul de fun, merci cu trenuletu' and stuff.
Da, o sa faca iar misto lumea de mine, ca m-am ratacit in drum spre casa. Ca anul trecut cand am mers prin Polonia si Slovacia :)
La pestera Postojna nu am ajuns inca, dar nu prea o sa apuc de data asta, am fost insa la castelul Prejama in noiembrie 2012, recomand!

ciprebbe

FOTO . Treceri de pietoni într-o parcare din spatele blocului
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

mariansb

Vineri si sambata o sa fiu in Bucuresti. Nu am mai fost pe acolo de cativa ani.Mi e si groaza sa circul prin oras.
Cum e cu parcarile , sunt automate pe strada, se poate achita online ori prin sms?
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

Ionut

Depinde ce parcari... unde vrei sa parchezi?