News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ovicor

Superbe clipurile, Ciprebbe! E important si ca o persoana de talia lui Catalin Stefanescu se implica in acest demers!
In alta ordine de idei, am de facut un drum de la Bistrita la Piatra Neamt. Ma gandesc la traseul DN17 pana la Suceava, apoi DN2 pana la Roman. Rog sa-mi confirmati sau infirmati alegerea, eventual alte recomandari.

florin74

Da, este OK, cu mentiunea ca din Gura Humorului sa intri pe DN 2E pana la Spataresti, si dupa aceia sa continui pe DN 2 pana la Roman


ovicor



iuli

Nu, nu... Actiunea normala pe care o vad eu era ca daca devenea recalcitrant sa fi fost chemati jandarmii si sa-l fi tinut in bastoane pana la masina si dus cu catuse la sectia de politie si interogat vreo 24 de ore, ca se poate sa retii o persoana 24 de ore fara niciun mandat. Sa vezi cum a doua zi zicea "Saru' mana!" la toti cu chipiu.

Asa il doare fix la basca, nu va plati amenda si tot smecher va fi.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

ovicor

De acord cu Iuli ! Clar , trebuia sa fie incatusat, retinut si prezentat judecatorului! Nu te limitezi la amenda, oricat ar fi de mare, la o asa atitudine!

MHN

Au gresit politistii! Avand in vedere, modalitatea de inmatriculare a vehiculului, amenda e fix pix.
Trebuia dus neaparat la sectie si retinut, dupa cum zice iuli.

Raducu Popa

Quote from: ovicor on February 06, 2014, 12:47:33 PM
Superbe clipurile, Ciprebbe! E important si ca o persoana de talia lui Catalin Stefanescu se implica in acest demers!
In alta ordine de idei, am de facut un drum de la Bistrita la Piatra Neamt. Ma gandesc la traseul DN17 pana la Suceava, apoi DN2 pana la Roman. Rog sa-mi confirmati sau infirmati alegerea, eventual alte recomandari.
Mai degraba as merge asa: Bistrita-Reghin-Toplita-Gheorgheni-Bucaz-Piatra Neamt...e mai scurt si drumul e ok...

radutm

Nu stiu daca s-a mai pus, daca nu, pentru cei care nu l-ati vazut deja:
http://www.youtube.com/v/Ts0QAVw1mqo
sa vina vara! enjoy 8)
cont inchis

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

CinX

Shot today just outside Ingolstadt :)


foto upload

In alta ordine de idei:

Big news everyone :D

Engagement ring by cinxxx, on Flickr

... and she said yes :)

MHN

Congrats! Did you expect?! :)

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Betuel


Archi

 :hug2:  Felicitari!!! Sa nu uitati de :grouphug: !!!                     8)