News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

user201

La mulți ani tuturor cu ocazia apropiatei intrări în 2014! Multă sănătate și multe bucurii!

Legat de A1 și 2014, aș dori terminarea lotului 3 de la Sibiu și a autostrăzii de la Dumbrava la Mako!

Legat de autostrăzi în general, aș dori să fie începute șantierele pe A1, A10,A7,A3 pentru că în acest caz s-ar anunța un an interesant!

Încă o dată la mulți ani și să ne reîntâlnim pe forum cu bine și la sfârșit de 2014!

Goldmund

Pentru 2014 va doresc la toti numai de bine, realizari si impliniri cat mai multe, multa sanatate!
La multi ani!

Ionut,
acest forum este o idee superba!

ovicor

Va urez, si eu, tuturor, UN AN NOU FERICIT, CU SANATATE SI IMPLINIRI ! Si cand spun tuturor, ma gandesc membrilor celor trei forumuri, cat si celorlalti care, asemeni mie pana de curand, va urmaream si ma simteam UNUL DE-AL VOSTRU, chiar daca nu eram MEMBRU !!!
Poate ar fi util ca membrii unui forum sa afiseze o sigla pe luneta autoturismului si pe parbrizul camioanelor, spre recunoastere reciproca in trafic.( de ex. PUM pentru Pe Unde Merg )

Goldmund

Quote from: ovicor on December 31, 2013, 04:17:55 PM
...........
Poate ar fi util ca membrii unui forum sa afiseze o sigla pe luneta autoturismului si pe parbrizul camioanelor, spre recunoastere reciproca in trafic.( de ex. PUM pentru Pe Unde Merg )

Cu un Abziehbild "PUM" pe masina mea as circula si prin Stuttgart...

Harry

Un an nou fericit si cat mai multe reusite si mai ales drumuri fara probleme! La multi ani!


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

dr4qul4

La Multi Ani si la cat mai multi km sa avem ce posta  :cheers:
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Archi

LA MUTI ANI forumului si tuturor membrilor sai. Sa ne dea Dumnezeu sanatate, impliniri, fericire alaturi de cei dragi si nu in ultimul rand multi....multi
kilometri.

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

SB76UFO

Anul Nou sa aduca in sufletul tau si al familiei tale sanatate, fericire, implinire si tot binele din lume. LA MULTI ANI!

"Prostia este eternă și invincibilă"

marius_ar

An nou fericit! La multi ani! Happy New Year!

http://www.youtube.com/v/PCWoMNZDO2s

Ionut

Uiii 2014! La multi ani! Noroc cu dispozitivele mobile. :lol:

MHN

La multi ani, tuturor!

Din pacate, eveniment mai putin fericit, azi 1 Ianuarie - un autocar sarbesc a luat foc in parcarea Hotelului Timisoara:
http://www.youtube.com/v/G2G00LPH19g

BoGDaN

Dragi prieteni va urez un sincer "La multi ani", sanatate, spor in casa, intelegere, iubire si tot ce va doriti. Doamne ajuta!

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

bogdymol

In sectiunea cu vitrina am deschis un thread cu poze de pe autostrazile lumii (mai putin Europa, care are thread separat).

Puneti in fundal si apoi va invit la vizionat pozele
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele