News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 1 Guest are viewing this topic.

savagedanyro

TIMISOARA 2021 !

Ionut


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

doryan93

#1278
Ca tot vine vorba de accidente, uite unul ciudat:



Sursa aicea.

dorum

""SERIOS avariate""...hmmmm
...io cred ca o sa ajung sa nu mai deschid in viata mea vreun link din presa... (cu cateva exceptii, ofc)
Mai pot astia sa alerge dupa senzational? In afara de faptul ca loganurile au ajuns pe trotuar si puteau ranii grav sau omora un pieton, ce draq ii asa senzational aici? De unde pana unde sunt loganurile "SERIOS" avariate?


Si raspunsul....daca ziceau  ca loganurile s-au frecat putin, nu deschidea nimeni articolul!

iuli

Quote from: bogdymol on December 21, 2013, 02:15:16 PM
Anul 2013 pe soselele patriei:


Am putea denumi si compilatie de injuraturi la volan!  :lol:

dorum goana dupa click-uri nu se va opri si din pacate e destula prostime care sa fie atrasa de genul asta de otevizare a presei  >:(
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

ovicor

Privitor la autoarea  articolului postat de doryan93, va poate confirma si el, gafeaza mereu, e criticata mereu de cititorii Bistriteanul. ro, inclusiv eu am criticat-o deseori/


BoGDaN

Legat de video-ul cu accidente in RO. Cocalarul cu Dacia Logan rosie merita cautat si luat la pumni. Ardeleneste.

savagedanyro

Acest thread mi se pare cel mai potrivit pentru a va ura Craciun Fericit !!!!



TIMISOARA 2021 !

iuli

Crăciun fericit tuturor alături de cei dragi și să vă aducă Moșul tot ce vă doriți!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Harry


SB76UFO

Va doresc tuturor Craciun Fericit, plin de bucurii si impliniri !
Merry Christmas, Fröhliche Weihnachten, Joyeux No

"Prostia este eternă și invincibilă"

Harry

#1288
Un grav accident rutier s-a produs intruna din cele mai mari intersectii din oras - la City Park Mall.
Au fost implicate 4 masini si un maxi taxi de pe ruta 23E Constanta - Navodari.
Masina albastra a fortat semaforul si a fost lovita in plin de un maxi taxi si aruncata frontal intr-o masina care astepta la semafor, in urma impactului alte doua autoturisme au fost avariate. Accidentul s-a soldat cu 5 raniti dintre care 2 copii.

http://www.youtube.com/v/k3kEMgNoLio


Sargon1806

#1289
Cred ca acest articol merge mai bine in "Parcare" decat in "Industria auto din Romania". Nu prea cred ca o sa avem asa un model vreodata :)









































Sursa