News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

igorashu

Mi se pare perfect justificat. Poti striga "Jos X-ulescu" oricand si oriunde, dar simbolurile nationale trebuie respectate.
Pacat ca la o varsta frumoasa unii uita de bunul-simt.


savagedanyro

Am trait sa o vad si pe asta.

NU MAI AVEM NICI O SCAPARE.

http://www.renasterea.ro/stiri-timisoara/administratie/parcare-gratis-in-centrul-timisoarei.html

Cum Dumnezeu sa amenajezi parcari in una din cele mai vechi si frumoase piete din TIMISOARA ???
TIMISOARA 2021 !

anacronox

prin constructia Pitesti Valcea Ponta vrea sa falimenteze evazionistii care au afaceri cu mici pe dealul negru

Tavi

 :lol:
Chiar asa: aia cu micul mare de la Deva mai treiaesc dupa deschiderea autostrazii? :lol:

anacronox

daca te referi la vestitii mici de bulbucan, fara e-uri atunci traiesc mult si bine si se dezvolta frumos, fara rabat de la calitate

Tavi

Nu am trecut de mai mult de 3-4 ori prin zona aceea dar de fiecare data am mancat niste mici mari si gustosi si prin Deva si prin Simeria... nu mai stiu cum se numeau dar erau tare buni .. ca si cei de pe dealul negru doar ca mai mari :)

Ionut

Mai mari? :shocking:
OMG, deci erau carnati in toata regula.

Cat despre afacerile de pe DNuri, eu zic sa nu le plangeti de mila pentru ca:
1. o sa dureze inca ani buni pana cand se fac autostrazile
2. dupa ce se fac, doar traficul de tranzit se va muta - cel turistic si localnicii vor merge tot pe DNuri

Va fi loc pentru dezvoltare in continuare, zic eu. Si pana la urma ce, nu ati vazut spatii de servicii cu mici? Stati asa, totul e posibil.

Tavi

Cam 12 cm :)
Si, da, nu-i plang :)


iuli

Eu inca nu-i inteleg pe cretinii astia care insista sa treaca cu TIR-ul prin pasajul asta. Chiar nu am nicio explicatie logica pentru ceea ce fac.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

savagedanyro

Lipsa de atentie si de discernamant !!!
TIMISOARA 2021 !

dr4qul4

eu cred ca vorbim de masini asigurate. De fapt, orice transport  are o polita pentru asigurarea marfii care acopera pana la 100.000 euro, valoare care depaseste cu mult valoarea acelor masini.

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024


sebba

Quote from: dr4qul4 on December 03, 2013, 06:28:17 PM
eu cred ca vorbim de masini asigurate. De fapt, orice transport  are o polita pentru asigurarea marfii care acopera pana la 100.000 euro, valoare care depaseste cu mult valoarea acelor masini.

cel putin masina din poza 02 ar trebui sa fie luata la analiza de catre cei ce se ocupa de "safety"
da-o-ncolo de treaba, ok, ala a dat cu ele de pamant... dar aia parca e lovita de tren
ce viteza putea sa aibe la impact? nu cred ca foarte mare! dar s-a facut ceva mai mult decat armonica...
Sailing away! S/Y Haimana