News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

radutm

La multi ani tuturor romanilor, oriunde v-ati afla! :)
cont inchis

Ionut

Cei de la Digi24 dau IMAGINI DIN MIG-uri DIN COCKPIT!!! Dati pe Digi. FOARTE TARE!!!

iuli

Din păcate am ratat faza cu MIG-urile din cauza unei mici crize de rinichi. Dar am văzut restul paradei la Digi24. Impresionat ce au realizat băieții, chiar și cu acea cameră în asfalt.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Ionut

#1158
Foarte misto au filmat. Bine, au avut si unele probleme si cadre luate aiurea, insa e imposibil sa filmezi asa ceva perfect. Au avut camere si in Puma SOCAT si in TAB-uri. Extraordinare cadre, bravo lor! Foarte misto.

PS: Drill Team-ul Detasamentului 30 a fost genial. :king:

bogdymol

A fost frumoasa parada. Eu am urmarit-o pe PRO TV (mai putin cele 8 minute de reclama din mijlocul paradei :bash:). Astazi mi-ar fi placut sa fiu in Bucuresti pentru parada asta. A fost interesant si momentul de final organizat de garda de onoare (cred) in fata tribunei oficiale.

Cu toate acestea, sper ca intr-o zi sa ajung la Moscova pentru a vedea parada de ziua victoriei. Urmariti clipul in intregime si o sa va doriti si voi acelasi lucru:

http://www.youtube.com/v/9CKJEpfawCI
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

teocharis

un pic nefericita alegerea clipului de la Moskova exact ptr 1 Decembrie

din pacate, ziua victoriei (lor) a reprezentat ziua infrangerii (noastre)

bogdymol

Nu am pus clipul pentru ceea ce reprezinta parada (de exemplu la noi 1 Decembrie = Marea Unire). L-am pus pentru ca mi-a placut cum a fost organizata parada, uniformele lor si in special vehiculele militare.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

Digi24 au dat iarasi clasa la ce inseamna realizare de emisiuni si mai ales transamisii live! Pacat e doar un canal dedicat pentru clientii RCS-RDS si pacat ca foarte putin prefera calitatea in detrimentul tabloidelor.

Noi sa fim sanatosi de 1 decembrie! :)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

nenea_hartia

Și eu tot pe Digi24 m-am uitat, pentru că ei transmit toate programele online. Extraordinar filmată parada, bravo lor! De altfel, au acoperit foarte bine Ziua Națională, documentarele și reportajele au fost/sunt foarte bune. Exceptând meciurile de handbal de pe DigiSport, Digi24 este singurul post de televiziune la care mă uit, pentru că sunt profesioniști și mai ales decenți, nepărtinitori și civilizați.

La Mulți Ani tuturor!

*Oare ce o fi în mintea acelora care nici de Ziua Națională nu se pot abține să nu huiduie? Nu le neg dreptul, dar măcar azi ar trebui sa ne relaxăm și să ne mai și bucurăm (sincer, parcă regret bucuria, grătarele și berile de pe vremuri, de 23 august :lol:). Și oare ce anume îi poate motiva pe cei care se mobilizează fără odihnă, inclusiv de 1 Decembrie, împotriva unui proiect ipotetic și marginal ca cel de la Roșia Montană (a nu se înțelege greșit, și eu sunt împotriva lui), însă nu par deloc interesați să o facă pentru teme mult mai importante și reale, de genul sărăciei, corupției, populismului și lipsei de orizont de la noi?

Ionut

Cei care au huiduit "pentru" Rosia Montana au facut un mare deserviciu cauzei. Mda, neinspirata miscare.

Legat de Rusia, cred ca toata lumea a pierdut in WW2, sincer. Singurul real castig al omenirii este crearea ONU, in opinia mea. In rest, toti am pierdut milioane. Sper sa nu mai vedem vreodata un conflict de o asemenea amploare. Noi sa fim sanatosi.

:cheers:

Tavi

La mulți ani România! La mulți ani români oriunde v-ați afla!

@Ionuț: ar fi ultimul :(

Goldmund

La multi ani, Romanie, la multi ani tuturor romanilor de pretutindeni!
Si cat mai multe autostrazi in viitorul apropiat!


anacronox

Quote from: nenea_hartia on December 01, 2013, 01:43:45 PM
Și eu tot pe Digi24 m-am uitat, pentru că ei transmit toate programele online. Extraordinar filmată parada, bravo lor! De altfel, au acoperit foarte bine Ziua Națională, documentarele și reportajele au fost/sunt foarte bune. Exceptând meciurile de handbal de pe DigiSport, Digi24 este singurul post de televiziune la care mă uit, pentru că sunt profesioniști și mai ales decenți, nepărtinitori și civilizați.

La Mulți Ani tuturor!

*Oare ce o fi în mintea acelora care nici de Ziua Națională nu se pot abține să nu huiduie? Nu le neg dreptul, dar măcar azi ar trebui sa ne relaxăm și să ne mai și bucurăm (sincer, parcă regret bucuria, grătarele și berile de pe vremuri, de 23 august :lol:). Și oare ce anume îi poate motiva pe cei care se mobilizează fără odihnă, inclusiv de 1 Decembrie, împotriva unui proiect ipotetic și marginal ca cel de la Roșia Montană (a nu se înțelege greșit, și eu sunt împotriva lui), însă nu par deloc interesați să o facă pentru teme mult mai importante și reale, de genul sărăciei, corupției, populismului și lipsei de orizont de la noi?

eram langa niste baieti si fete cu ochi albastrii si la intonarea imnului erau in fata noastra niste domni in varsta care tot strigau jos basescu. si-au primit discret niste palme dupa ceafa de la acei baieti cu mentiunea ca imnul se asculta cu capul descoperit in semn de respect

cricric

Tu chiar vorbesti serios? Adica da, vorbesti serios, dar mi se pare cam mult