News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

reed

#885
avem si un avion la intersectia DN3 cu A4  :lol: cred ca intra pe banda de accelerare pe autostrada
http://goo.gl/maps/Tvviw

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

laurashgeo

Se putea evita daca A6-le foliat mergea cu viteza legala in localitate, chiar si cu 70-80km/h. Posibil ca cel cu camionul sa fi inceput virajul inainte sa apara de dupa curba Audi-ul.


Sargon1806

Vreau sa imi cumpar o camera auto full HD. M-ar interesa sa imi poata indica si viteza de deplasare, preferabil nu pe centrul imaginii :) Cine imi poate recomanda ceva bun?

Ionut


reed

Quote
Singurul lucru care lipseste, dar nu din vina lor, sunt informatiile directe de la societatile sau institutiile implicate in realizarea investitiilor, informatii pe care forumistii le obtin cu multa greutate sau nu le obtin deloc, ei multumindu-se cu cele oficiale de pe site-urile acestor institutii, institutii care ar putea sa profite de existenta gratuita a unui asemenea site pentru a-si face cunoscute, mai bine, prin intermediul lui, realizarile si intentiile.
Oricum ceea ce fac acesti entuziasti merita toata aprecierea.


http://www.revistaconstructiilor.eu/index.php/2013/07/10/www-forum-peundemerg-ro/

iuli

Are cineva recomandari pentru Slovacia si Polonia?
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

myid

Quote from: iuli on August 15, 2013, 04:57:58 PM
Are cineva recomandari pentru Slovacia si Polonia?

referitor la ?
-drumuri ?
-obiective turistice  ?

poti sa imi dai PM

bogdymol

Quote from: iuli on August 15, 2013, 04:57:58 PM
Are cineva recomandari pentru Slovacia si Polonia?

In Slovacia ai nevoie de vigneta pentru autostrazi (mie mi-au verificat-o), iar in Polonia sunt anumite autostrazi cu plata, cu porti de taxare (se poate plati si in Euro, dar restul il primesti in zloți). Iti recomand autostrazile si drumurile express din Polonia. Majoritatea sunt impecabile.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

bogdymol

Inapoi acasa dupa 3575 km in Romania, Ungaria, Slovenia, Italia si San Marino :)

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

Mulțumesc de info băieți!

Când revin din concediu am să vă umplu de poze  :D
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MRS



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

dorum

lasa ca ramane Victoras ministru interimar pe vecie... :) :)

MRS



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...