News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marcelbanu

Am priceput...
Mă gîndeam doar că poate se va crea și un topic de acest gen...

Nu se poate ? Sau nu se vrea ?
Bun, renunț la poante... 
Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

hentz

@marcelbanu,am gasit varianta printata a ceea ce spuneam mai devreme pe thread-ul A1 si am facut poze .
Sper sa fie lizibil







simba

#678
Quote from: laurashgeo on May 15, 2013, 03:38:23 PM
Ia uitati o actiune excelenta!!!
http://www.victoradir.ro/dupa-39-de-zile/

Deci autoritatile au actionat la acest demers. Cred ca tine mult si de spiritul civic. Daca societatea nu actioneaza si nu o intereseaza, autoritatile nu o vor face in locul nostru desi ar trebui. Totusi e bine ca o fac la demersul public, asta inseamna ca suntem pe drumul cel bun. 

Ionut

Ati vazut noul Google Maps? Este genial, pe alocuri. :)

hentz



iuli

Am dat un invite de vreo 3-4 zile, iar acum încă aştept...
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

bogdymol

Eu am primit invitatia. Se misca ceva mai bine fata de vechiul google maps, dar iti ia putin timp pana te obisnuiesti cu el.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Archi

Dar eu nu inteleg dece trebuie sa ceri invitatie ca sa poti sa folosesti noua versiune.

@drian

Asa face google sa para mai exclusivist. La fel a facut si cu gmailul la inceput, dadea 5 inviteuri la fiecare user, dupa aceea a marit la 100.
Marketing curat! :o

lucianxx9o

Quote from: iuli on May 26, 2013, 11:49:07 AM
Am dat un invite de vreo 3-4 zile, iar acum încă aştept...
Si eu la fel de o saptamana astept! :|

bogdymol

Eu am primit invitatia cam la 2-3 zile dupa ce am aplicat. Verificati-va contul de gmail...
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

dr4qul4

si eu am primit invitatia tot in 2-3 zile, dar cred ca are legatura si cu vechimea contului. si pt gmail am cerut invitatie,  inainte ca fiecare user sa aibe 5 invitatii. ce vremuri, ofereau 1 gb storage fata de yahoo 4MB. :) invitatiile se tranzactionau pe forumuri la vremea aia.

revenin la noul maps: putin mai dificil pana ne obisnuim cu el, insa pare facut special pentru navigatie si street view
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Ionut

Mie imi place mult ca are harta mai aerisita, nu sunt atat de multe strazi cu galben (cele principale).