News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

davyl

Nu-mi dispace design-ul sau culorile si e chiar simpatica asa cum e de mica benzinaria aia Gazprom. Oricum, daca au preturi bune, eu zic ca merita concurenta... Multumim de info si foto udar!

udar

Quote from: davyl on April 02, 2013, 04:58:07 PM
Nu-mi dispace design-ul sau culorile si e chiar simpatica asa cum e de mica benzinaria aia Gazprom. Oricum, daca au preturi bune, eu zic ca merita concurenta... Multumim de info si foto udar!


culorile sunt Ok, bani au, mai trebuie  doar sa faca marele pas pentru a prelua si echipa ''U'' Craiova  :D

davyl

Ha ha ha, acum am vazut comentariul tau... Si-ar face pomana cu "U" Craiova ca sunt vai de ei :)
Si sunt si exact culorile Craiovei :)

user201

O întrebare: Are cineva idee cam câtă zăpadă mai poate fi săptămâna viitoare în zona Arieșeni, jud Alba și zona Ghețarului de la Scărișoara?
Am văzut niște webcamuri de la pârtii de schi din zonă și pare a fi iarnă de-a binelea.

ciprebbe

Mai bine decat de pe webcam live nu cred ca poti afla.
Nu stiu drumul spre Scarisoara cum se prezinta, acolo poate sa mai fie zapada.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

stelian222

Quote from: davyl on April 02, 2013, 04:58:07 PM
Nu-mi dispace design-ul sau culorile si e chiar simpatica asa cum e de mica benzinaria aia Gazprom. Oricum, daca au preturi bune, eu zic ca merita concurenta... Multumim de info si foto udar!

benzina ca benzina dar sa aiba motorina buna, ca lumea cam evita lukoil pt. alimentarea cu diesel.

iuli

Quote from: stelian222 on April 04, 2013, 05:38:24 PM
benzina ca benzina dar sa aiba motorina buna, ca lumea cam evita lukoil pt. alimentarea cu diesel.

La fel si cu benzina!!!  >:(
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

iuli

Legat de benzinarii:

Se fură sau nu la pompă în benzinăriile din România? Mulți ar spune că da. Dar reporterii Digi24 au făcut o investigație împreună cu o echipă de inspectori de la Biroul de Metrolologie Legală.

http://www.digi24.ro/stire/Inselatoria-la-pompa-mit-sau-realitate-Digi24-a-facut-o-investigatie_93174
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

user201

Quote from: ciprebbe on April 04, 2013, 04:02:03 PM
Mai bine decat de pe webcam live nu cred ca poti afla.
Nu stiu drumul spre Scarisoara cum se prezinta, acolo poate sa mai fie zapada.

Mersi de info. Și eu am o bănuială că de la Arieșeni din localitate și de la Scărișoara nu a plecat încă iarna.

viossboss

Quote from: udar on March 29, 2013, 12:11:00 AM
prima benzinarie GAZPROM pe care am vazut-o pana acum

langa pasajul CF din prefabricate de pe A1 dintre Sebes-si Sibiu


Prima benzinarie Gazprom si celelalte doua , sunt aici pt. cei interesati: http://poiplaza.com/index.php?p=mapdb&d=9979&lstpg2=sdb&lstpg=ds&lsts=2282
Dream come through !
Once in a lifetime !

ciprebbe


Avertisment pentru românii cu maşini înmatriculate în Bulgaria. Doar dacă trec Dunărea

Quote
Cotidianul mai scrie că recordul la numărul de maşini înscrise pe numele unei persoane este deţinut de un tânăr de 21 ani din oraşul Ruse care deţine pe hârtie 712 autoturisme.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

stelian222

#626
Quote from: iuli on April 04, 2013, 06:25:09 PM
Quote from: stelian222 on April 04, 2013, 05:38:24 PM
benzina ca benzina dar sa aiba motorina buna, ca lumea cam evita lukoil pt. alimentarea cu diesel.

La fel si cu benzina!!!  >:(

Care e cel mai rau lucru pe care il poti pati de la benzina rea? Iti merge masina prost sau se opreste in intersectii :)  Schimbi un filtru, pui niste alcool in rezervor si ai rezolvat. Dar la diesel....ai ocazia sa investesti in masina jumate din valoarea ei, asta daca face minim 3000E.

PS: si ca tot veni vorba ca ne plangem noi europenii de sosele, uitati aici ceva frumos:

http://www.youtube.com/v/goRLo0DS6ho

MRS

Cat de mare sa scrie, frate?






A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

ciprebbe

#629
Pana vine eurocopter cu filmarea.........
Boc l-a convins pe "Omul paiangăn" să nu se sinucidă. Voia să se arunce de pe restaurantul Baracca -

VIDEO
http://www.youtube.com/v/EcX_KPG1PoE

Ne mai destindem si noi
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe