News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

Ms de info, pt orice eventualitate pun si lanturile la mine si lopata.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

davyl

Exact, vremea e OK acum la Bruxelles e soare si frumos. Insa am vazut ca se mai strica putin in week-end. Insa e lapovita, nu zapada...

Eu sper sa nu ai probleme cu vremea ciprebbe. Sper sa se fi terminat cu iarna aia urata...

Iti urez de pe acum drum bun si am senzatia ca nu vei avea asa mari probleme...

ciprebbe

#602
Ms ms
am vazut si pozele lu radutm de azi de pe Tm-Ar (caruia ii multumesc pe aceasta cale) si mi-am facut o impresie cum e vremea in vest la noi si probabil asa o voi prinde si la Unguri.
As vrea vreme frumoasa sa pot sa fac si poze, mai ales prin zonele pe unde cobor de pe autostrada si vad ceva interesant.
Poate am noroc si ma intorc cu tolba plina.
In Austria  se vede soarele ...deci  incolo e vreme buna, doar aici la noi e chinuiala.
http://www.asfinag.at/en/home ( a folosit cineva internetul free din parcarile astea?)
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

user201

#603
Drum bun și la cât mai multe poze(filme)!

lucianxx9o


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

  :wtf: ^^^ OMFG!!!  >:(
Nu înţelegeam ce are cu articolul ăla o mireasă, CV Tudor şi Becali. Doar nişte poze aruncate pe acolo şi o referinţă la SSC  :puke:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog


bogdymol

Quote from: iuli on March 24, 2013, 08:14:06 PM
  :wtf: ^^^ OMFG!!!  >:(
Nu înţelegeam ce are cu articolul ăla o mireasă, CV Tudor şi Becali. Doar nişte poze aruncate pe acolo şi o referinţă la SSC  :puke:

Nivelul presei de la noi...
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

mariansb

"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

ciprebbe

cata frunza cata iarba

Pozat azi 27.03.2013.

In tara am vazut ca e cam naspa vremea, in Austria din ce am inteles de la Tv a fost ceva carambol pe autostrada pe langa Vienna si 190 masini implicate.
Ieri aici a fost naspa , a nins aprox 35-40 cm , azi a iesit soarele si s a putut poza, iar drumurile erau practicabile in totalitate, curatate la negru.
Jos in statiune zapada arata asa:
,
sus la peste 2500m e de neimaginat pt sfarsit de martie grosimea stratului de zapada.

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

marcelbanu

Parcare-baltă sau baltă-parcare pe Calea Zarandului Deva...

images
Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

udar

prima benzinarie GAZPROM pe care am vazut-o pana acum

langa pasajul CF din prefabricate de pe A1 dintre Sebes-si Sibiu




MHN

Credeam ca vor fi operate sub brand-ul NIS...

udar

^^^^
stiam de aceste benzinarii care se vor deschide in Romania ,Bulgaria si Serbia  de la NIS(Serbia) care sunt pastorite de Gazprom(Rusia), dar stiam ca acum se lucreaza la licitatii(caiet sarcini) pentru aceste benzinarii............. si noi ca firma suntem putin implicati in aceasta afacere  ;) sper sa avem bafta macar pentru cele din RO.