News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Earthchild

Quote from: Pelbartus on February 22, 2013, 06:38:37 PM
Ignorati mega watermark-ul de pe video. Si nu mi se pare ca a atins 200, doar 190...



Pustiu' sigur a "manarit" vitezometrul, tahometrul sau cum ii mai zice; pai el sta la 170/h in spatele furgonetei... Ha ,ha :D

nenea_hartia


davyl

Aoleu saraca limba romana! E greu cu gramatica asta sa faci acordul! :)

davyl

#543
Eu sunt fan declarat al lui Tom Hanks !  :D

Tom Hanks vorbeste despre cum se conduce pe autostrazile din Germania. Absolut delicios!  :lol: M-am distrat, chiar daca e putin cam lung (9 minute) insa am ras pe saturate...

http://www.youtube.com/v/B3h2Rw1mHew

By the way, filmul de care vorbeste, "Cloud Atlas" (cu Halle Berry) a aparut la finalul lui 2012 (interviul e anterior lansarii filmului). Recomand si filmul: e un SF foarte bun, dar nu pentru copiii sub 12 ani (are multe scene violente).

ciprebbe

#544
Soferul de autobuz Alexei Volkov are peste 100 de tamponari la activ pedepsind soferii nepoliticosi in trafic ( Russia)

http://www.youtube.com/v/7sYGwRVMDRE
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

davyl

Omul e expert! Cred ca a inceput sa ii faca placere! :)

user201

Să nu zică cineva că doar la noi în România se poate așa ceva. Și vecinii bulgari au probleme asemănătoare pe autostrada Hemus, în preajma Sofiei:


Sursa și mai multe poze, dar nu cu un caracter comic aici.

ciprebbe

Cum ar fi sa nu mai trebuiassca sa speli masina? Sa nu mai vezi CIFA plina de beton....

http://www.youtube.com/v/IPM8OR6W6WE
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

davyl

Pur si simplu incredibil! Multumim!

Ionut

Da, super tare tehnologia. Am vazut un documentar cu niste pantaloni normali de costum tratati... pe care turnai apa/cafea/orice si nu se patau. :D Ma intreb cat ar costa vopseaua pentru o masina.

Pelbartus

In genul asta am avut eu parbrizul de la masina pentru cateva luni, dupa ce l-am tratat cu o solutie. Nu aveam nici o problema cand ploua afara.  :D

Ionut

Cat te-a costat aplicarea acelei solutii? Si spui ca te-a tinut cateva luni? Hm...

bogdymol

Daca dai masina cu ceara (e o operatiune simpla, dureaza putin si nici nu-i prea scumpa), o sa vezi ceva asemanator cand ajunge apa pe masina ta (efectul dureaza ~1 luna).
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Pelbartus

Quote from: Ionut on March 09, 2013, 06:52:35 AM
Cat te-a costat aplicarea acelei solutii? Si spui ca te-a tinut cateva luni? Hm...

Kit-ul l-am luat din Suedia la un pret ok, nu mai stiu cat, dar nu e deloc scump. Acum ceva timp am vazut si in Timisoara ceva asemanator, dar am renuntat la idee.
Dupa 6 luni, a inceput treptat sa nu mai aiba efect. Nici nu foloseam stergatoarele atunci cand ploua.  :)

Ionut

Nu e tocmai ontopic, dar nu ma pot abtine:

BRAVO OLTCHIM!

Este incredibil cum au jucat avand cutitul la os. FANTASTIC! Chiar daca, vorba lui Horia Ivanovici, e un tutti frutti la Oltchim, nu ma pot abtine sa nu observ capacitatea de regenerare a acestui popor. Bravo, bravo!!!