News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

davyl

@ionut, pare mai degraba ca nu l-a vazut (s-a "balbait")... Mi s-a intamplat si mie in Belgia in iarna asta... Cand l-am depasit, am vazut ca era un tinerel cu o "bambina" in dreapta si radeau de zor... Nu i-am zis nimic, era omul fericit! :).

davyl

@user201, incredibil clipul tau! Ce pot sa faca nervii in trafic!

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

adsailton92

Quote from: user201 on February 04, 2013, 02:52:40 PM
Legat de pățania în trafic, un clip cu o situație oarecum asemănătoare. Videoul e pe Vimeo și nu am reușit să-l inserez, dar îl plasez ca și link.


.......si eu am impresia ca e la intimidare, face o miscare in dreapta, dupa care revine brusc..Problema a fost, ca era zapada, iar in dreapta aveam dubita.
Eu detin o masina de provenienta romaneasca, iar in trafic sunt destui care au "probleme".

iuli

-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

user201

Quote from: adsailton92 on February 04, 2013, 06:37:16 PM
Eu detin o masina de provenienta romaneasca, iar in trafic sunt destui care au "probleme".

Sunt unii care când văd o mașină de proveniență românească ce e în fața lor sau vrea să îi depășească au "probleme" foarte mari.

Partea cea mai tare la clipul acela este că cel udat are și geamurile deschise!

DanCld

Hai ca mai e putin, Rusia nu e asa departe  8)

http://www.youtube.com/v/NKZdYID8bjs

mariansb

giratoriu pentru pietoni facut de chinezi















[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

user201

mariansb
Super! E practic pentru descongestionare de trafic.

bogdymol

Presupunem ca mergem la Constanta. Incotro o luam? Stanga sau dreapta?



Poza facuta de mine saptamana trecuta aici.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Sargon1806

Pai, in principiu ambele directii duc tot acolo. In dreapta e drumul pe centura de sud a Bucurestiului. Nu stiu cum e pe acolo, dar am auzit ca e praf. In stanga e drumul pe centura de nord, care de la Chitila pana la Afumati e reabilitata si largita la 2x2, dar mi se pare ca e mai lung. TIR-urile cred ca prefera prin sud (nu sunt sigur).

adsailton92

Din categoria "diverse", Municipiul Zalau.

http://www.youtube.com/v/1gktPaXYYz8

Drumuri Bune!

Ionut

Niste ardeleni pe A3. Sa ne mandrim cu ei, zic.

http://www.youtube.com/v/MVQAT0Fa2Xk

iuli

Si deodata poc o pana la 240...
:gaah:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

ciprebbe

La 240 te faci ingeras....la 300 cat aveau ...carne tocata....
Are ceva vechime filmarea, eu i-am "intalnit" pe ambii protagonisti in sediul politiei rutiere din Cluj unde dadeau cu subsemnatul.
Din ce stiu i-au amendat abea dupa ce le-au luat declaratiile si pe baza la ce au scris in ele, proba video nefiind concludenta.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe