News:

3,5% pentru Asociația Pro Infrastructură, singura voce independentă
care monitorizează toate proiectele majore de transport.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

ciprebbe

 :lol:  :lol:  :lol: excelenta bogdy asta  :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

lucianxx9o

#497

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

laurashgeo

In Belgia astazi si maine circulatia pe anumite bucati de autostrada este limitata la 90km/h datorita SMOG-ului.
http://www.lameuse.be/648376/article/actualite/belgique/2013-01-23/alerte-smog-votre-vitesse-reduite-a-90-ou-50km/h-ce-jeudi-attention-ca-va-flashe
Azi de exemplu s-au dat aproape 2000 amenzi.
Societatea de transport in comun din regiunea Wallona a anuntat atat pentru astazi cat si pentru maine ca transportul in comun este liber in speranta ca vor exista persoane care  vor lasa masinile acasa macar in aceasta perioada critica.

Ionut

Revenind la subiectul cu Pop, chiar asa, nu era vorba sa puna manageri din privat inclusiv la CNADNR/CFR/TAROM? Mai stie cineva statusul? Sau au lasat-o balta... :ohno:

sebba

Niste reporteri americani iau un interviu unui batran fermier din Texas :
-Domnule, ati aflat ca America are primul presedinte de culoare, Barak Obama?
-Habar nu aveam, cred ca stapanul lui e tare mandru de el!
Sailing away! S/Y Haimana

BoGDaN

La CNADNR nu pupam noi manageri straini. E cascavalul mult prea gros pentru a pune stampila profesionalismului si a transparentei.  >:( Sa vedem ce zice FMI..

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

reed

aicredibil:)) mi-a placut de tipul ala..cica cel care are acolo o Dacie ajunge in 2 zile sa nu mai fie salutat.Adevarul este,daca te uiti in mediul rural,vezi tot felul de vile,multe gata,multe la rosu,insa oamenii aia nu cred ca vor putea vreodata sa supravietuiasca doar cu venitul din Romania.Foarte bun documentar.

adsailton92


Ionut

WTF?! :o Nu te-a vazut sau doar a facut la intimidare?

user201

Legat de pățania în trafic, un clip cu o situație oarecum asemănătoare. Videoul e pe Vimeo și nu am reușit să-l inserez, dar îl plasez ca și link.