News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ionut

Cel mai probabil vei castiga... argumentul de baza este asta:
- fapta din descrierea PV ului nu poate fi savarsita de o pers juridica deoarece aceasta nu poseda permis de conducere(aici judecatoarea a zambit) ci de o persoana din firma iar identificarea acesteia cade in sarcina organului de control.

Nu-mi vine sa cred ca au amendat firma. :lol:

sebba

bafta! ;)

pe de alta parte, la faza cu identificarea persoanei care a condus/parcat, acolo am impresia ca nu ai dreptate si ca detinatorul autovehicolului trebuie sa spuna/identifice la cine era masina in acea perioada. e doar o impresie... nu bag mana-n foc...
Sailing away! S/Y Haimana

BoGDaN

ce ziceti de senzorii astia de parcare?
isi merita banii?

http://www.youtube.com/v/UUDh_c6WCxg&feature=related

ciprebbe

 :lol: :lol: :lol: si tot le-au trebuit 2 locuri de parcare cu senzorii astia    :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

#334
:lol: super tare!!! La asa masina iti permiti un asa senzor de parcare! Da-i da-i da-i!!! :thumbsup:

sebba

o fi dotare standard? :D
Sailing away! S/Y Haimana

davyl

Quote from: Ionut on October 02, 2012, 01:44:44 PM
:lol: super tare!!! La asa masina iti permiti un asa senzor de parcare! Da-i da-i da-i!!! :thumbsup:
Superb! Da-i, da-i, si-acum da-te jos sa vezi ce ai facut!  :lol:

Cata imaginatie!  :D

Ionut

Elena Udrea face o poza pe A2.



sursa: Opinia Timisoarei

ciprebbe

Hmmm cam ciudata poza......zona cu limitare de 40 si masina perpendiculara pe directia de mers...... nu cred ca e chiar pe A2.
Acolo pare ca urmeaza o intersectie ...nu cunosc intersectie pe A2 unde sa poti sa stationezi intre sensuri si sa fie limitare de 40 ......Deci parerea mea e ca poza nu e de pe A2.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

sebba

Prea te legi de detalii si tu! :)
De protagonista nu zici nimic? :D
Sailing away! S/Y Haimana

ciprebbe

Quote from: sebba on October 03, 2012, 11:56:16 AM
Prea te legi de detalii si tu! :)
De protagonista nu zici nimic? :D
pai sincer cand am citit titlul postat de ionut am crezut ca ea e in poza....da am zis sa nu fiu "bou" sa zic asta , ca ala(boul) e "sotul" vacii si iara nu da bine....
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

MRS

Quote from: ciprebbe on October 03, 2012, 10:52:51 AM
Hmmm cam ciudata poza......zona cu limitare de 40 si masina perpendiculara pe directia de mers...... nu cred ca e chiar pe A2.
Acolo pare ca urmeaza o intersectie ...nu cunosc intersectie pe A2 unde sa poti sa stationezi intre sensuri si sa fie limitare de 40 ......Deci parerea mea e ca poza nu e de pe A2.

Poze este de pe A2 la Fetesti la statia de taxare... Vaca statea la coada sa plateasca taxa de pod...

:cheers:



A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

BoGDaN

Nu stiu dar aceasta duduie chiar nu are rusine postand aceste poze care scot la iveala primitivismul romanesc. Pai din moment ce ai stat la guvernare ai totusi un gram de responsabilitate. Acum ce faci?! Pui vaca sa arati ca actualii guvernanti sunt boi? Sau iti faci autoportret? :puke:

Eterna si fascinanta Elena Udrea....din Plescoi.
Diferenta mare intre cucoana asta si Boagiu sau Nazare.
Dar hai sa nu o dau in politica.......

Ionut

Oh ma, eu am pus o poza funny facuta de Elena Udrea :o si voi o luati prea in serios. :D

sebba

stire la teveu referitor la schimbarea "stilului" la RCA: iti repari masina pe RCA-ul propriu (in caz ca te loveste careva si celalalt e de vina)
din anumite puncte de vedere e ok dar din altele nu prea iar ca rezultat cred ca va creste pretul RCA-ului :(
sper sa fie doar o "analiza" gresita de-a mea si sa nu se ajunga acolo
Sailing away! S/Y Haimana