News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Granata06

Eu vreau sa te felicit pentru toata munca depusa. Sanatate si sarbatori fericite Rocklee!

Dominik

Felicitari Rocklee pt munca din teren pe care o depui !!! Sarbatori fericite iti doresc !!!
You're in Steelers Country

Atila60

Rocklee multumiri pt munca depusa pentru acest forum.Sarbatori fericite.


wifi

Rocklee a fost pe deblee
a mers prin ploaiee
a calcat prin noroaiee
sa ne faca multe pozee
frumoasee!
La anul ce vinee
sa traiesti, Rocklee
sa ai sanatatee
si puteree
s-o tii tot asee!

Sarbatori fericitee !!!

Vice33

Că tot se apropie sfârșitul anului m-am gândit să fac o scurtă comparație cu anul trecut, ce se întâmpla pe 23 Decembrie 2016 pe forum pe topicul de A1:

- se discuta de proiectul de HG referitor la receptiile lucrarilor (http://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=2.msg143454#msg143454)

- Cipbree punea un filmulet cu autostrada "muzeu" lot 2 care nu se deschidea cu toate că era finalizată
Quote from: ciprebbe on December 24, 2016, 04:57:06 AM
La muzeu..........



- Rocklee făcea un fotoreportaj la nodul ILIA (http://forum.peundemerg.ro/index.php?topic=2.msg143366#msg143366)

- Yetiman actualiza graficul cu situația de lucrări în procente, aici voi pune cele 2 imagini, cea din dec 2016 și cea de acum din Noiembrie 2017 pentru comparatie. Se putea face mai mult în acest an, care tocmai se încheie, sperăm că la anul aceste procente să fie mai "săltărețe":
                                               DECEMBRIE 2016                                                                              NOIEMBRIE 2017



Vă mulțumesc și eu pentru că am avut și am în continuare oportunitatea să fiu, cu mica mea contribuție pe care am adus-o prin postările din acest an, parte din această comunitate a acestui forum, mulțumesc pentru toate eforturile și sacrificiile voastre și sper ca anul ce vine să ne ajute să contribuim și mai mult pentru realizarea obiectivelor API și să vedem rezultate pe șantiere.

Îmi cer scuze dacă am supărat pe cineva de aici în acest an și vă doresc CRĂCIUN FERICIT, PACE , SĂRBĂTORI FERICITE ALĂTURI DE CEI DRAGI și fie ca Moș Crăciun să vă aducă acele daruri la care ați aspirat tot anul.

Multă sănătate!




Europiu

Un Crăciun fericit tuturor, multă  sănătate și fericire vouă și familiilor voastre. La mulți ani!
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).

adiarc

Multa ,multa Sanatate Tuturor si multa răbdare si atenție distributiva in trafic.

Crăciun Fericit...departe de mall-uri si magazine
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Iceman

Rocklee ..Esti fabulos ca de obicei...Multumim :cheers:....Craciun fericit tuturor....Inclusiv Portocalei Mecanice :)

mastereve

Multumim pentru un an plin de poze Rocklee! :cheers:  Apropo de UMB, ma plimbam prin Austria si am vazut tot felul de proiecte, de la renovari gari pana la infrastructura pentru ski fond. Stiti ce am observat in comun la toate aceste santiere? Porr, Strabag... nici urma de Astaldi, Comsa, Tirrena... Si nu pot sa nu ma intreb. Cum de aici se poate sa foloseasca firmele autohtone si la noi nu? Eu as prefera sa ia UMB si restul de proiecte (desi stiu ca este imposibil, cel putin direct) pentru ca au dat dovada de profesionalism si seriozitate si nu in ultimul rand, pentru ca sunt romani. Incepe sa imi stea in gat de Uniune si de dublul standard pe care il practica.

In alta oridine de ideei, va urez sarbatori fericite si sa auzim de bine in noul an


Sent from my iPhone using Tapatalk

Horațiu 87

SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!!!!!


Harry


Dominik

Craciun fericit prieteni !!!

You're in Steelers Country

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Ionut

Al 7-lea Craciun impreuna. :-[
Hai ca mai avem destule de stat impreuna, macar nu ne prinde singuratatea. :lol:

Craciun fericit tuturor!