Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

8 Members and 18 Guests are viewing this topic.

Tavi

Multumim CornelB! Se misca treaba. E de bine. Sper sa nu se fasaie in Popasului si mearga pana la capat (Petricani)

anacronox

foarte tari pozele. din ce se vede finisoarele de asfalt/ ballast stabilizat sunt de la alpine. au terminat treaba pe arad-lugoj?

erw78ar

#1652
Alpine" lucreaza " pe arad pecica nu pe lugoj arad! Incredibil  Alpine a fos in stare sa duca finisoarele di Arad pina in Buc si pe lotul lor e pauza de trei saptamini!

sebba

#1653
intradevar, ieri am parcurs Arad-Pecica pe viitoarea A1 si in afara de cateva utilaje aproape de nodul de la Arad, pana la Pecica nu am mai vazut decat un singur excavator pierdut prin spatiu
Sailing away! S/Y Haimana

tonică


alin_simeriaveche

scz de intrebare....din ce zona este aceasta poza? ca nu recunosc zona

Archi

excelenta poza!! Mai ai? Acolo este asfalt?

@Alinsimeriaveche poza este de la portiunea de 6 km dintre Bucuresti si centura(pasajul este cel peste centura)

tonică

#1657
pai e tocmai capatul podului peste centura, inspre popasului, bucuresti. Ce tocmai fotografiase cornel... Doar ca aici de dupa un hublou zburator... ;)

Archi, una si nu foarte buna.. :lol: Nu-i asfalt, se vede si-n pozele lui cornel, e balast stabilizat...

penad2007

Quote from: tonică on June 10, 2013, 10:34:29 PM
de vineri 7 iunie:

Tonica tu de unde ai mai scos poza asta?
Mai poti si pe viitor?
Poza este de la pasajul peste centura.

Archi


CornelB

Mai sa fie, colegul @tonica mi-a citit gandurile!
Ma gandeam mai devreme ca ar fi fost nemaipomenit, sa avem si noi aici un Eurocopter al nostru. :lol:
Se vede si stana in stanga! :lol:

sebba

^^ sa va caut vreun zburator pin zona?
Sailing away! S/Y Haimana

Tavi

Greu cu aprobarile de survol in zona Otopeni.

sebba

as avea pe cineva dar nu cu ULM ci cu VLA-uri, si iese mai scump...
nu cred ca aprobarile ar fi o problema prea mare, norocul nostru ca e otopeni si nu frankfurt :)
Sailing away! S/Y Haimana

neaguionutu

CornelB si  @tonica, Multumim mult pentru poze !!!