Poduri, pasaje și viaducte

Started by davyl, October 13, 2011, 04:39:05 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

udar

#60


iuli

Arata superb malul romanesc complet terminat care se termina intr-o trambulina. Am ajuns si noi sa ne plangem de altii si sa stam dupa ei ;)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

nenea_hartia

Pasajul peste DN1 de la Câmpina:









Ionut

Arata foarte bine nodul, multumesc nenea_hartia pentru poze! M-as fi bucurat sa aleaga totusi alte culori... alb baieti, alb va rog!

bogdymol

Multumim de poze. Pasajul arata bine... dar ce-i cu lumina aia ultravioleta de deasupra DN-ului?
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

nenea_hartia

^ Sunt un fel de neoane montate pe pod.

Ionut

Quote from: nenea_hartia on April 08, 2012, 11:17:51 AM
^ Sunt un fel de neoane montate pe pod.

Sunt si in podul in arc peste Dambovita din Pasajul Basarab, in Bucuresti. Eu le urasc. :D Chiar nu poate fi luminat un pod cu lumina alba!?

udar

super pozele nenea_hartia cu acest pasaj iluminat ,cred ca neoanele sunt puse asa de efect  ............
acum sa speram ca au bani sa tina si luminiile aprinse la el  :lol:

bogdymol

Quote from: nenea_hartia on April 08, 2012, 11:17:51 AM
^ Sunt un fel de neoane montate pe pod.

Sunt oribile!

Quote from: udar on April 08, 2012, 11:25:20 AM
acum sa speram ca au bani sa tina si luminiile aprinse la el  :lol:

no comment :|
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

udar


Ionut

Arata bine, chiar daca nu ma impac atat de bine cu acea culoare! Multumesc pentru stire si poze, udar! :cheers:

nenea_hartia

^ Mulţumesc, udar. Ce nu scrie acolo e că, deşi pasajul e gata, el nu a fost deschis încă deoarece Nazare n-are timp să taie panglica decât pe 11.04. :bash:

Quote from: bogdymol on April 08, 2012, 03:49:22 PM
Sunt oribile!
Nu, nu sunt. Pozele mele sunt slabe şi neclare. În realitate arată foarte bine.

Ionut

Quote from: nenea_hartia on April 09, 2012, 11:23:53 AM
^ Mulţumesc, udar. Ce nu scrie acolo e că, deşi pasajul e gata, el nu a fost deschis încă deoarece Nazare n-are timp să taie panglica decât pe 11.04. :bash:

Waaaait a second. Nu e facut cu Regio?! Ce treaba are Nazare? Sau e facut cu bani de la MT?

nenea_hartia

Quote from: Ionut on April 09, 2012, 11:29:26 AM
Waaaait a second. Nu e facut cu Regio?! Ce treaba are Nazare? Sau e facut cu bani de la MT?

http://www.prefecturaprahova.ro/info10.pdf