News:

Video dronă 12.04 A0 Bâcu-Bragadiru / A1-DN6.
S-a deschis A0 între DN5 și DN4!

Main Menu

Infrastructura dupa job: PUM After Work Meetings

Started by Ionut, September 28, 2016, 11:13:45 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FRS

Baieti, daca aveti vreodata drum in nordul tarii pe la Suceava, organizam o intalnire ad-hoc. Infrastructura nu este in zona, dar bautura din plin. Nu stiu daca mai este vreun user din aceasta parte a tarii, dar zic si eu, cine stie...8)

Ionut

Bautura e importanta, intr-adevar. :lol: Sunt membri in zona Bacau si sunt si in Iasi. Poate puteti alege un alt oras pentru un weekend. Adica va strangeti intr-un oras "neutru" sau faceti cu randul.

rizzuh

A trecut ceva (cam mult) timp de la ultima intalnire. Fiindca vremea incepe sa se infrumuseteze, iar intre timp comunitatea s-a mai marit, ce ziceti sa facem o noua intalnire, tot in Bucuresti? Propun o data mai indepartata, primul sau al doilea weekend dupa Pasti (13-14-15 sau 20-21-22), probabil ca vineri sau sambata ar putea sa vina cat mai multe persoane (si sa dureze mai mult, pentru ca a 2-a zi nu trebuie sa fim la munca O:-)).

Ati fi interesati? Ar fi super daca am putea alege o perioada in care sa fie in zona si membrii comunitatii care locuiesc in alte tari.

De asemenea, daca exista cvorum, de ce nu si o intalnire in zona Sibiu / Alba / Deva / Cluj?

Cristi N


rizzuh

Oare am putea vineri 20 sau sambata 21? Cine ar fi interesat?

Ionut? Cutter? Tibi? panzer? dr4qul4? Cristi?

Ionut


ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

Aoleu asa este. Hai pe 21. Avem special guest. :lol:

Cristi N


rizzuh


cutter


TibiV

Daca vine si cutter ma invoiesc de la munca... ;)
(La privati nu poti sa chiulesti, la astia trebuie sa faci un "troc"....)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Ionut

Lucrezi sambata? 21 aprilie este sambata. :) Hai ca ramane asa, sa vedem exact ora. Revin eu cu ora pentru ca in ziua aia avem si niste treaba. :D

Ionut

Deci pentru sâmbătă eu ma gândeam inițial să ne vedem în timpul zilei, pe seara aveam program. Voiam pe la prânz. Dar nu prea poate Cip. Vouă cum vă convine?

rizzuh

Pai atunci hai sa luam invers, cand poate Cip? ;)