Infrastructura dupa job: PUM After Work Meetings

Started by Ionut, September 28, 2016, 11:13:45 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

adrian-FSB

Salut tuturor.

Abia acum am vazut ca acum o luna ati avut o intalnire PUM la un club din Piata Alba Iulia, la 5 min de locul unde stau eu. Sper ca data viitoare sa nu ratez intalnirea.

cristi5

Daca ar fi gata autostrada Brasov-Sibiu (sau macar trafic CF cadentat Brasov-Arad) as veni si eu...

Dar daca ar fi gata, probabil nu am mai avea nevoie sa ne intalnim pe teme de infrastructura :)

Ionut

Facem saptamana viitoare o noua intalnire in Bucuresti.
Deocamdata ii lasam pe baietii din Timisoara sa se organizeze pentru seara asta. :cheers:

Anonymous Rider

#33
^^

Incerc si eu sa ajung, insa sper sa fie la timp. La 16:00 fug pana la Arad, si sper sa nu dureze mai mult 4-5 ore, deci ar trebui sa ajung pe la 20:00-21:00 :)

Ionut

Bun, avem PUM After Work Meeting #2 in Bucuresti! :)
Marti, 8 noiembrie, ora 18:30 la Traffic Lounge, Bd. Burebista 2, Bucuresti.

Cine vine? :D

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

panzer

New Time Proposed: Miercuri, aceeasi ora, aceeasi locatie.  :(

Ionut

Este in regula. Am mutat pentru miercuri.
Deci ne vedem MIERCURI, 9 nov, ora 18:30, tot la Traffic (Alba Iulia).

Doar 3 suntem pana acum? Cine mai vine? :D

MRS

Salut. Sunt in tara. Mi-ar face placere sa ne vedem. Incerc si eu usor dupa 18:30


A, AL, B, BG, BiH, CA, CH, CY, CZ, D, DK, DOM, E, EG, EIR, EST, F, FIN, GB, GR, H, HR, KOR, I, ID, JP, LT, LV, MC, MD, MDV, MK,  MNE, MT, NL, PL, PT, QA, RKS, RO, SIN, SK, SLO, SRB, SYR, TH, TR, TZ, UA, UAE, US, V

IATA: AAL, ADB, AMS, ATH, AYT, BBU, BCN, BEG, BGY, BHX, BKK, BLQ, BRI, BRU, BUD, BVA, CDG, CGN, CIA, CRL, DCA, DLM, DOH, DPS, DTM, DUB, DUS, DWC, DXB, EMA, FCO, FLR, FMM, FRA, HAM, HEL, HND, HRG, IAS, ICN, IST, JFK, JMK, JTR, KBV, KGS, KIV, LCA, LGA, LHR, LIS, LTN, LWO, MAD, MLA, MLE, MUC, MXP, NRT, ODS, OPO, ORD, OTP, PFO, PRG, PRN, PSA, PUJ, RIX, SAW, SBZ, SDQ, SIN, SJJ, SKG, SKP, SOF, SPU, STN, STR,  SXB, TGD, TIA, TLL, TRN, TSF, TSR, TXL, VAR, VIE, VLC, VNO, WAW, WRO, YUL, YYZ, ZAG, ZNZ, ZRH, ZTH...

Ionut

Super, mi-ar placea sa ne cunoastem, te asteptam. :)

adrian-FSB

Salut tuturor.

Incerc sa ajung si eu doar sa-mi spuneti la ce ora este programata intalnirea.

Io

Mrrr, azi as fi putut veni si-ar fi fost interesant. Miine nu pot, sint la Omu programat de si pe o saptamina. Coltari, piolet si schiuri 8)
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.

Ionut

^ La 18:30 este intalnirea in Bucuresti, Traffic Lounge (Piata Alba Iulia).

medicul de garda

Ma bag si eu, e aproape de mine. Mai aveti locuri disponibile?  :D
Trust me, I'm an east-european doctor!

dr4qul4

Eu nu pot maine. Ramane pe data viitoare. Vad ca o sa fiti mai multi acum.

Era frumos ca aceste intalniri sa fie facute la deschiderile de noi autostrazi/poduri/centuri... Dar se pare ca CNXXX e impotriva noastra  :D
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024