3,5% pentru Asociația Pro Infrastructură

Started by Ionut, February 02, 2016, 02:47:51 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FRS

Azi am depus 2 declaratii (eu si sotia), si sper sa mai depun cel putin 3 pentru colegii din firma.

strutzzy


Ionut

Mulțumim tuturor! Încă mai este ceva timp și fiecare suma ne ajuta. :cheers:

yetiman

N-am uitat.  :D
Azi am ajuns si eu la ANAF sa depun declaratia.

(am ramas surprins ca au intrat si ei intr-o era mai civilizata - numere de ordine la intrare, chemare la ghiseu in ordinea numerelor - a disparut imbulzeala si cozile  :) )
,,Pe hoţii mărunţi îi trimitem la închisoare, iar pe cei mari îi numim în funcţii publice." — Esop
,,Greşelile politicianului sunt crime, căci în urma lor suferă milioane de oameni nevinovaţi, se împiedică dezvoltarea unei ţări întregi şi se împiedică, pentru zeci de ani înainte, viitorul ei." — Mihai Eminescu

rebel


BogdanB

Joi 11.05, am trimis si eu formularul prin posta, sper sa nu-l rataceasca statul roman pe undeva ...  :)

Ionut


Cristi N

Ionut mai pune 2 formulare la statistica: al meu si al unui coleg de munca  O:-)


osandu

Depus in ultima zi. La cât mai multe monitorizări!

Ionut

Multumim tuturor pentru eforturile voastre!!!
Suntem onorati si obligati sa livram la fel de bine ca pana acum. De fapt, mai bine!
:cheers:

Allex

"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Ionut

In ianuarie 2018. O sa pregatim formularul pre-completat. :)

Allex

"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

Ionut

Vad ca ultima modificare a formularului este din 7 martie 2017. Posibil sa se modifice... dar na, nu mai putem astepta. O sa pun azi pe dupa-amiaza formularul pre-completat pentru campania din acest an.