Author Topic: Parcare  (Read 1203257 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

andrei@buc

• Youngster
  • *
Re: Parcare
« Reply #8610 on: Today at 01:32:04 PM »
pentru cine nu are rabdare sa vada ineptiile, de data asta am fost curios: Pitesti-Craiova, licitatia este "ridicata[sic] in seap", facem un "drum expres in regim de autostrada". si apoi va uitati la sinteza licitatii si vedeti ca licitatia este in proces de anulare. premierul e mai aerian decat sunt eu  :lol:

Granata06

• Officer
« Reply #8611 on: Today at 07:36:16 PM »
Eu as vrea sa vad o emisiune adevarata despre infrastructura 2 vs 2. Ionut si Catalin vs Cuc si Grindeanu. Ce ziceti?   :p
« Last Edit: Today at 08:08:49 PM by Granata06 »

dumbravaandrei

• Hero
  • *
« Reply #8612 on: Today at 08:12:11 PM »
S-ar putea sa ai o dezbatere 2 vs 0...
Trist in ce situatie am ajuns. Nu putem reprosa autismul celor de la varf, va trebui sa ne asiguram ca eliminam latraii si lingaii ce le fac dimineata mapa la Prim-Sinistru si Sinistri.
Din punctul meu de vedere, suntem intr-o situatie mai proasta ca pana in 2000 pentru ca incepem sa demolam/dam cu piciorul si in ceea ce cu atat chin si zbatere in prostie am reusit sa facem.
Ce e drept, nu s-a iesit in strada si pentru coruptia care omoara incet dar sigur ci doar pe cea care a generat audienta, a produs deja o tragedie de proportii sau aducea un pericol iminent.

Drum expres in regim de autostrada (in caz ca ati urmarit "definitia"... ce pretentii sa mai avem?!?!?!?!? :bash: :bash: :bash: :bash:
Si nu sunt ursi nene... nu sunt ursi mamii masii de tunel....

Sa nu mai vorbesc si de moderatorii de la TV/presa. Pe partea de infrastructura, cu 2-3 exceptii e la pamant presa. De ce nu l-a intrebat cum facem noi lotul 1 si 5 fara AC ?!?!?

Urat, urat urat urat urat....
« Last Edit: Today at 08:24:57 PM by dumbravaandrei »
Nadlac - Munchen - 8 ore, legal (900 Km) | Brasov - Nadlac - 6 ore, Ilegal (470 Km)
Satu Mare  - Munchen - 11 ore, legal (1100 Km) | Satu Mare - Iasi - 9 ore, Ilegal (500 km)
Brasov - Mangalia - 4,5 ore, legal (430 Km) | Brasov - Dorohoi - 7 ore, Ilegal (380 km)
Infrastructura, frati si surori!